1 липня День архітектури України

Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Саме від працівників галузі залежить сучасний вигляд наших  населених пунктів. Ваші доробки відчутні кожній людині у повсякденному житті: у затишку й комфортності осель, у громадських спорудах та сучасних закладах відпочинку. Вони свідчать про розвиток національної архітектури, впровадження світових стандартів у будівництво та символізують упевнений поступ у завтрашній день.

Переконані, ваш високий професіоналізм та творча праця стануть запорукою нових трудових звершень, які служитимуть і сучасникам, і прийдешнім поколінням, підкреслюватимуть самобутню красу і неповторність нашого рідного краю.

З нагоди свята бажаємо усім, хто причетний до архітектурної діяльності міцного здоров’я, достатку і добробуту, творчої наснаги, вдалих та сміливих проектів, а головне щоб ваша праця та талант завжди були правильно та справедливо оцінені.

 

Голова районної державної адміністрації                               Олександр Воробйов

Останні новини

Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту, який буде реалізовано в рамках двосторонньої співпраці України та Данії. План його реалізації обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом з Георгієм Гелетухою – головою Біоенергетичної асоціації України та Клаусом Фафнером – керівником проекту данської компанії «Rambøll Denmark», яка має понад […]

З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.

17 липня 2017 року на базі Новотроїцької центральної районної лікарні відбулася робоча зустріч голів райдержадміністрацій, райрад та головних лікарів центральних районних лікарень Новотроїцького, Генічеського та Іванівського районів з питання функціонування госпітального округу з центром в м. Генічеськ.

14 липня 2017 року відбулось урочисте відкриття нового терміналу компанії «НІБУЛОН» у місті Гола Пристань. Це ювілейний 25-ий об’єкт компанії. Символічно, що рішення про його будівництво «НІБУЛОНОМ» оголосили напередодні 26-ої річниці Незалежності України та 26-ої річниці з дня заснування самої компанії.