12 грудня – День Сухопутних Військ України.

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України!

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем Сухопутних військ Збройних Сил України.

Гарантом суверенітету і цілісності Української держави є Збройні Сили, а Сухопутні війська, як найчисельніший вид українського війська є втіленням їх бойової могутності.

Сьогодні Сухопутні війська за обсягом покладених завдань і своїм призначенням відіграють вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності нашої держави та гідно представляють Україну у міжнародних миротворчих операціях. Високий рівень підготовки військовослужбовців Сухопутних військ дає змогу з честю виконувати покладені на них завдання.

Від усього серця бажаю Вам і Вашим родинам здоров’я, злагоди, мирного неба, благополуччя, добра та сімейного затишку.

Голова районної державної адміністрації
Олександр Воробйов


Шановні мешканці району! Подбайте про укладення декларації зі своїм сімейним лікарем!

З 01.06.2018 року у Генічеському районі в усіх закладах охорони здоров’я центру первинної допомоги розпочинається робота по вибору лікаря.

9 березня 2018р. Міністерство охорони здоров’я затвердило наказ №503 «Порядок вибору лікаря, який надає первину медичну допомогу та форму декларації про вибір лікаря».

Порядок обрання передбачає, що пацієнт має право обрати лікаря, який надає первинну медичну допомогу незалежно від зареєстрованого місця проживання такого пацієнта з числа осіб, які зазначені в договорі про медичне обслуговування населення, укладеному між відповідним надавачем первинної медичної допомоги та національною службою здоров’я України.

При цьому обрати конкретного лікаря можливо за умови, що кількість пацієнтів які вже обрали цього лікаря не перевищує 2 тисяч для терапевта, 1,5 тисячі для сімейного лікаря і 900 дітей для педіатра.

Пацієнту необхідно звернутися до медичного закладу маючи при собі:

  1. Паспорт або посвідку на тимчасове чи постійне проживання та/або свідоцтво про народження дитини.
  2. Індивідуальний податковий номер (за наявністю)
  3. Мобільний телефон (за наявністю).

З кожним членом сім’ї має бути укладена окрема декларація.

Пацієнт може укласти декларацію лише з одним лікарем. Якщо ви укладаєте декларацію з новим лікарем, попередня автоматично анулюється.

Список лікарів можна знайти в обраному вами закладу на інформаційному стенді або ознайомитися в реєстратурі.

Прохання до мешканців району, в першу чергу, необхідно звертатися до свого дільничного лікаря, який закріплений за вашою адресою і тільки у випадках коли лікар вам не підходить, зробити вибір іншого лікаря.

Головний лікар КЗ «Генічеський ЦПМСД»                                Л.О.Торубар

Останні новини

Сьогодні відбулась позачергова 46 сесія Генічеської районної ради 7- го скликання, у якої прийняв участь голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов. На сесії були розглянуті та прийняті наступні питання: Про внесення змін до рішення ХХXII сесії Генічеської районної ради VIІ скликання від 22 грудня 2017 року № 417 «Про районний бюджет на 2018 рік». Про […]

08 грудня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов, хімії. Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

5 грудня 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі Міністерства освіти і науки України на розширеній педагогічній раді, яка проводилася за участю наукових співробітників Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, відбулася презентація передового педагогічного досвіду чотирьох закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю України, серед них: Генічеська районна станція юних натуралістів Генічеської районної ради Херсонської області […]

Повідомляємо, що у рубриці «ЕКОНІМІЧНА СФЕРА», підрубриці «Інвестиційна діяльність» можна дізнатися як отримати допомогу з державного та обласного бюджетів на реалізацію проектів розвитку громад, а саме: – ознайомитися з інформацією про інвестиційні програми та проекти регіонального розвитку, що претендують на отримання фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та з методичними рекомендаціями щодо написання […]

6-го грудня Україна відзначила День Збройних Сил України. Українська армія! Шлях її утворення та формування такий же непростий, як і становлення самостійної держави України. З цієї нагоди 7-го грудня Генічеська районна центральна бібліотека разом з учнями Генічеської санаторної школи – інтернатта бібліотекарем Поляковою Людмилою Миколаївною і вихователем Давидовою Світланою Іванівною провели урок мужності «Є така […]