Останні новини

Учні Генічеської мистецької школи продовжують підкорювати своїм виконавським мистецтвом глядачів та журі відомих музичних конкурсів. Так, 20-21 квітня у Києві проходив ІІ Міжнародний фестиваль – конкурс талантів «Super Star Fest». У ньому взяла участь учениця Генічеської мистецької школи Олександра Белічко, яка виступала в номінації «Естрадний вокал». Разом з нею на одній сцені демонстрували свої таланти […]

Традиційно весною в Генічеській мистецькій школі проходить творчий звіт народного відділу. У цьому році його підготували викладачі: Валентина Сергєєва, Анатолій Супрунов, Світлана Козачок. Усі учасники звіту – солісти, дуети, ансамблі, оркестри – продемонстрували свої виконавські здібності. Разом на одній сцені виступали учні та їх викладачі. Порадували слухачів ансамблі домристів, гітаристів, акордеоністів та виступ баяніста в […]

19 квітня 2019 року у стінах Новолексіївського ясла-садка «Джерельце» відбулося свято весни  «Наврез», на яке гостинно завітали заступник  голови Генічеської районної державної адміністрації   Гульнара Бекірова, начальник  Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірина Попова, методист Генічеського районного методичного кабінету Ірина Пислар та  батьки вихованців закладу.

19 квітня 2019 року в Новоолексіївській загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області відбувся обласний науково-практичний семінар вчителів мов національних меншин «Білінгвальна і мультилінгвальна освіта: методика впровадження навчання рідною та державною мовами у закладах загальної середньої освіти».

ПРО ПОСИЛЕННЯ СТАНУ ПОЖЕЖНОЇ ТА ТЕХНОГННОЇ БЕЗПЕКИ ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ Наявність протипожежних недоліків на об’єктах відпочинку та оздоровлення, що не виконуються з року в рік, збільшують ризик виникнення пожеж і сприяють швидкому розповсюдженню вогню, ставлять під загрозу життя і здоров’я громадян та дітей.