Оголошення

Для бажаючих навчатися в ОРІДУ НАДУ при Президентові України!

 

ТІЛЬКИ 6-7 ЧЕРВНЯ

Прийом документів та проведення вступних випробувань на спеціальність

281 «Публічне управління та адміністрування»

до ОРІДУ НАДУ при Президентові України

 

Чекаємо Вас за адресою:

м.Херсон, пл. Свободи, 1.

 

Телефони приймальної комісії:

(063)122-999-7; (048) 705-97-11; 705-97-12; 705-97-13;

Не забувайте подати електронну заяву на сайті

http://www.oridu.odessa.ua


Запрошуємо на творчу виставку «Наш Крим»!

16 травня о 13:00 у Херсонській обласній універсальній науковій  бібліотеці імені  Олеся Гончара митці Генічеського району презентують творчу виставку «Наш Крим», присвячену 75-й річниці депортації кримських татар.   

Ви доторкнетеся до краси й самобутності Кримського півострову, історія якого сягає у глибину століть і нерозривно пов’язана з Україною.                                                                                     

Презентація відбудеться за тематичними розділами:

– «Номан Челебіджихан — відомий кримськотатарський політичний і державний діяч». В експозиції: графіка, декоративний розпис, мозаїка, аплікація — творчі роботи портрету Номана Челебіджихана та малюнки за кримською тематикою кінця ХIХ – початку ХХ ст.

– Фотовиставка «Від депортації — до окупації». Фотографії з сімейних альбомів кримськотатарських родин і зображення сучасних подій, які стосуються анексії Криму.

– «Кримський колорит». Картини, присвячені мальовничим куточкам Криму: пейзаж, гори, море, фортеці. Кожного з художників пов’язують із Кримом незабутні враження й роки пленерів.

Організатори: Генічеська районна державна адміністрація, Генічеська районна рада,  Відділ культури Генічеської районної державної адміністрації, Херсонська обласна універсальна наукова  бібліотека імені Олеся Гончара Херсонської обласної ради,  Генічеський районний краєзнавчий музей Генічеської районної ради Херсонської області, Генічеська центральна районна бібліотека Генічеської районної ради Херсонської області.

Виставка «Наш Крим» буде діяти  до кінця травня.

Організаційний комітет


Генічеськ запрошує на «Весняний бал ляльок».

До участі у   виставці  «Весняний бал ляльок» запрошуються майстри народної творчості, художники  та творчі особистості.

Приймаються роботи різного формату й техніки виконання в будь-яких матеріалах. Це можуть бути різні види ляльок: мотанки, текстильні, портретні, шарнірні,  декоративного призначення для прикраси будинку, потішні ведмедики Теді та їх друзі-іграшки вироблені із текстилю, іграшки з паперу, скла, дерева  й інших матеріалів, а також  авторські роботи  інтер’єру для організації лялькового побуту – будиночки, меблі, посуд, предмети одягу, або прикрас тощо й  картини художників відповідної тематики.

Особливу увагу організаторів буде надано номінації «Ляльковий образ нашої громади». Цих  ляльок  буде виставлено на окремому стенді, кращі отримають призи від спонсорів, які відзначать загальну концепцію, якість виконання, органічність костюму й образу, що визначено назвою ляльки.

А ляльку  «Міс весняного балу – 2019» визначать у день відкриття учасники виставки шляхом голосування, залишивши свій жетон  біля тієї ляльки,  яка сподобається їм  найбільше (глядачі мають право віддати свій голос тільки один раз).

Всі учасники  виставки будуть нагороджені дипломами.

Роботи майстрів буде виставлено окремими експозиціями у художньому салоні  районного Будинку культури Генічеської районної ради Херсонської області. А тематичні роботи художників надихнуть всіх на  подальші образи нових лялькових героїв, створять атмосферу свята для відвідувачів різного віку та  нададуть можливість переконатися,  що дорослі теж грають в ляльки.

Відкриття виставки  «Весняний бал ляльок»  відбудеться 20 березня о 10 годині. Виставка буде працювати 3 дні.

Монтаж – 18 та 19  березня  (10:00-17:00). Демонтаж –22 березня (15:00-17:00).

Для участі необхідно  до 16 березня надіслати на адресу kulturagenichesk@ukr.net  фото творчих робіт,  заявку на участь з інформацією для створення каталогу  «Весняний бал ляльок»   та надати до Відділу культури самі роботи з підписаними виставковими табличками.

Заявка на участь

ПІП  автора, вік

Контактний телефон

Місто роботи (посада),

або навчання (курс, клас)

 

Яку громаду (населений пункт),  або організацію представлено
Техніка виконання,

матеріали

Назва ляльки  

 

Розмір ляльки, або композиції  (см)

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(05534) 3-51-47, 050-827-05-65, 098-798-56-44

За інформацією Відділу культури Генічеської РДА     


31 жовтня у залі Генічеської школи естетичного виховання до 75-річчя з Дня визволення м. Генічеськ від нацистських загарбників буде проходити пісенний фестиваль «Приазовська хвиля».

Основні завдання Фестивалю:

– популяризація теми рідного краю та творчості місцевих авторів, пісенних творів про Україну, підтримка української співаної поезії; – пошук та розкриття творчих здібностей самодіяльних композиторів, виявлення талановитих виконавців, взаємозбагачення різних пісенних жанрів та музичних напрямків, привернення уваги громадськості до аматорського мистецтва;

– залучення митців Херсонщини (композиторів та поетів) до співпраці з обдарованими дітьми та молоддю;

– патріотичне виховання молодих людей через духовну співану поезію, поетичну українську культурну спадщину на якій базується авторська пісня;

– об’єднання талановитих і творчих особистостей у загальнонаціональній ідеї миру на нашій землі.

До участі у Фестивалі запрошуються автори пісень, незалежно від місця їх проживання, та виконавці пісень на слова, або музику місцевих авторів у тому числі діти та молодь, а саме: композитори – піснярі, поети, солісти-вокалісти, дуети, тріо, квартети, творчі вокально-хорові колективи та виконавці, що мають музичні твори на вірші українських поетів чи інтерпретації народних пісень (співана поезія). Учасники виконують власні твори, або твори місцевих авторів у будь-якому стилі та жанрі: традиційна авторська пісня, співана поезія, поєднання авторської пісні з елементами народного мелосу, джаз, рок, поп, реп, ф’южн та ін. Вікова категорія учасників не обмежується.

Під час Фестивалю можуть виконуватися пісенні твори різної тематики: рідний край, Друга світова війна, пісні Афганської війни, пісні народжені в АТО, пісні патріотичної, філософської та соціальної направленості, любовна лірика тощо.

Всі учасники отримують дипломи від організаторів.

Для участі необхідно заповнити заявку. Заявка та інші документи (текст пісні, яка буде виконуватися) подаються не пізніше ніж за 3 дні до дати проведення Фестивалю у друкованому вигляді до районного Відділу культури за адресою: м. Генічеськ, вул. Монастирська, 4, або в електронному варіанті на адресу: kulturagenichesk@ukr.net

Телефони для довідок: (05534) 3-41-57, 3-21-92, моб. 0508270565, 0672589131

Заявки приймаються до 28 жовтня включно.

Підпис_________________ Дата _____________

Вхід для глядачів буде вільним.

Тож, чекаємо на цікаві зустрічі з творчими людьми!

Оргкомітет

 Заявка на участь у пісенному фестивалі «Приазовська хвиля»

1 Прізвище, імя, по батькові учасника, або назва колективу,  звання (за наявності)  із зазначенням керівника та кількості учасників
2 Сценічний псевдонім  (якщо є)
3 Дата народження: число, місяць, рік                   (для особи),                                                                    або  рік створення колективу
4 Адреса місця проживання                            (для особи),                                   юридична адреса місця знаходження колективу
5 Місце роботи \ навчання                                                для особи,  або керівника колективу
6 Контактні дані   (телефон, e-mail)
7 Назва  твору (ів)  із зазначенням авторів українською мовою:                                               автор тексту                                                               автор музики                                                                        рік створення твору (якщо відомо)
8 Коротка інформація про автора (ів)  та  творчі досягнення   виконавця (ів), у тому числі  участь у інших фестивалях, лауреатство,  за бажанням можна надати текстову творчу презентацію у довільній формі для включення інформації до сценарію, а  при наявності тематичного відеоряду до пісні, буде забезпечено його показ
9 Музичний супровід:
фонограмма (-),  акомпанемент,  або зазначити, що пісенний твір  виконується акапельно

Підпис_________________                                                Дата _____________

Вхід для глядачів буде вільним. Тож чекаємо на цікаві зустрічі з творчими людьми

Оргкомітет


До уваги власників малих/маломірних суден!

 Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 26 серпня 2014 року № 413 «Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчення судноводія малого/маломірного судна», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2014 року за          № 1169/25946, свідоцтва судноводіїв малих/маломірних суден (інші документи, які надавали право на управління малим/маломірним судном) старих зразків, видані в установленому законодавством порядку в СРСР та в Україні до 01 квітня 2012 року, є не дійсними для управління малими/маломірними суднами з 01 січня 2017 року.

Для обміну свідоцтва судноводія малих/маломірних суден старого зразка на Посвідчення, у яких зазначається право на управління малими/маломірними суднами, необхідно звернутися до відділу надання адміністративних послуг Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, яке розташоване за адресою:  м. Херсон,  Бериславське шоссе, 46, тел.: (0552) 35-67-83.

Районна державна адміністрація


 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до проекту плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року


 

09 березня 2017 року відбудеться публічний звіт голови Генічеської районної державної адміністрації Олександра Воробйова  за підсумками роботи у 2016 році. Голова районної державної адміністрації звітуватиме перед громадськістю в художньому салоні районного будинку культури

Регламент заходу:

11:00 – 12:00 – презентація публічного звіту головою районної державної адміністрації Олександром Воробйовим.

12:00 – 12:30 – запитання та відповіді.

Запрошуються представники громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, профільні експерти.

Місце проведення: художній салон районного будинку культури (м. Генічеськ, Монастирська,4).

Відповідальний структурний підрозділ: відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації.

Контактна особа: начальник відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації Шворак Світлана Павлівна, (05534) 3-46-11, e-mail: uvp_gen_rda@ukr.net

завантажити звіт


 

До уваги керівників громадських організацій, державних установ, комунальних закладів, МСБ, ЗМІ

 

08-09 вересня 2016 року в м. Херсоні (велика сесійна зала Херсонської міської ради) відбудеться другий регіональний ОPEN DATA FORUM.

Організаторами Форуму виступають Херсонський обласний благодійний фонд «Об’єднання», Херсонська громадська організація «Центр дослідження суспільства», Херсонська міська рада.

Мета Форуму – презентувати громаді півдня України можливості використання відкритих державних даних у різних сферах життєдіяльності задля підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості регіону, а також стимулювання відкритості влади.

Аудиторія Форуму – громадські організації, державних установи, комунальні заклади, МСБ, ЗМІ та просто жителі півдня України з активною громадською позицією.

Цього року на захід приїжджають із докладами представники ProZorro (електронна система публічних закупівель), Open Data Incubator 1991 (перший в Україні некомерційний інкубатор використання відкритих державних даних), міжнародного Фонду «Відродження», Американських Рад з міжнародної освіти Центр Ейдос, IGov тощо. У рамках Форуму буде представлена перша в Україні  онлайн система відкритих бюджеті в

                            За інформацією Генічеської райдержадміністрації


 

До уваги представників бізнесу, суб’єктів підприємницької діяльності та інших зацікавлених осіб!

 Повідомляємо, що 30 вересня 2016 року у м. Нова Каховка відбудеться    ІХ Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

До участі у форумі запрошуються представники бізнесу, суб’єкти підприємницької діяльності зацікавлені у залученні потенційних інвесторів. Програма форуму передбачає презентації перспективних майданчиків та об’єктів для впровадження інвестиційних проектів.

Додаткову інформацію щодо умов проведення ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, можна отримати за тел.: 05534-328-87, 05534-370-27.

 

Районна державна адміністрація


 

Держпродспоживслужба в Генічеському районі інформує

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10 лютого                     2016 року № 39, у відповідності до статті 25 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” затверджено Порядок проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку.

Оператор ринку харчових продуктів, який провадить діяльність, що відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” не вимагає отримання. експлуатаційного дозволу, зобов’язаний подати до управління Держпродспоживслужби в Генічеському районі заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, відповідно до цього Порядку.

Заява про державну реєстрацію потужності може бути подана, в паперовому або електронному вигляді не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку роботи потужності. Державна реєстрація потужності здійснюється безоплатно.


 

До уваги

керівників оздоровчих закладів, керівників підприємств, установ та організацій у володінні або користуванні яких є пляжі, пункти  прокату плавзасобів, водних атракціонів, засобів розваг та місць

любительського і спортивного рибальства!

 

З метою недопущення пожеж, інших надзвичайних подій на об’єктах відпочинку та оздоровлення, приведення їх у належний стан, Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області розпочаті перевірки протипожежного стану та техногенної безпеки оздоровчих закладів.

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2016 рік, що затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2015 року № 269-р, доручення ДСНС України від 28 квітня 2016 року     №02-6098/262 та графіку перевірки, в термін з 05 по 11 червня 2016 року представником ДСНС України буде здійснено перевірки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств установ та організацій щодо стану готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах.

 

 

                            За інформацією Генічеської райдержадміністрації

 


 

Відповідно до статті 13 Закону України «Про туризм» з метою забезпечення захисту законних прав та інтересів туристів та відпочиваючих за номером телефону Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації (0552)226284 та номером телефону Управлініння економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (05534)37027 працює «гаряча лінія». Графік роботи: понеділок-четвер (8.00-17.00), п’ятниця (8.00-15.45).


 

Оголошується конкурс на визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних  маршрутах (рейсах) загального користування в  режимі маршрутного  таксі Генічеського району

 Організатор перевезень – Генічеська  районна державна  адміністрація

Об’єкти конкурсу – приміські автобусні маршрути загального користування  в режимі  маршрутного таксі  по території  Генічеського району

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів  на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами та доповненнями), надалі – Порядок.

Умови конкурсу

 1. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснювати встановленою кількістю автобусів у звичайному режимі руху, експресному або в режимі маршрутного таксі згідно з затвердженими розкладами руху.
 2. Дотримання вимог чинного законодавства та інших нормативно-правових актів, що регулюють пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування.
 3. Забезпечення контролю за технічним станом рухомого складу, проведення перед рейсового та після рейсового технічного огляду автобусів та медичного огляду водіїв.
 4. Наявність необхідного резерву транспортних засобів для забезпечення регулярності виконання рейсів на приміських маршрутах не менш ніж 98%.
 5. Забезпечення умов праці та відпочинку водіїв, їх навчання та стажування згідно з вимогами чинного законодавства
 6. Забезпечення безпеки дорожнього руху, трудової та транспортної дисципліни. Дотримання режиму праці та відпочинку водіїв у відповідності із графіком праці та відпочинку водіїв, включеним до Паспорту маршруту, та ведення обліку робочого часу водіїв, згідно Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.06.2010 № 340.
 7. Надання водіям витягів з паспорту маршруту, який виготовляється як фотокопія паспорта, засвідчена печаткою організатора перевезень.
 8. Належне обладнання та екіпіровка рухомого складу, відповідність вимогам безпеки руху, екології, державним стандартам.
 9. Забезпечення підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів, проведення навчання, стажування, відповідних інструктажів з безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки, охорони праці, згідно постанов КМУ № 487 від 20.05.2009, № 1260 від 12.11.1997 та наказу Міністерства транспорту та зв’язку № 427 від 02.07.2010. та Постанови КМ України № 1115 від21 листопада 2012 року.
 10. Зберігання автобусів, що використовуються для пасажирських перевезень, у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах, на майданчиках, стоянках, забезпечених засобами охорони. Забороняється зберігання автобусів у житлових зонах поза спеціально відведеними для цього майданчиками.
 11. Забезпечення перевезення пільгових категорій громадян згідно з діючим законодавством, за угодою з управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.
 12. Забезпечення проведення перед рейсового медичного огляду водіїв, технічного огляду транспортних засобів, відстою транспортних засобів під охороною, відпочинок водіїв у відповідному населеному пункті на маршрутах, на яких здійснюється ночівля автобусів в кінцевих пунктах маршруту в сільській місцевості і у подальшому починається рух до м. Генічеська, або до іншого пункту призначення маршруту.
 13. Забезпечення роботи рухомого складу відповідно до вимог паспорту маршруту. Структура парку автобусів для використання на маршрутах визначається згідно з наказом Мінтрансзв’язку України від 12 квітня 2007 р. № 285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху», з використанням на приміських автобусних маршрутах  автобусів класу A, I та II, а на міжміських автобусних маршрутах автобуси класу В та III.
 14. Транспортні засоби,які претендент пропонує залучити до перевезень, повинні відповідати вимогам безпеки руху, параметрам комфортності (для міжміських перевезень), екологічним та санітарним нормам, державним стандартам, мати сертифікат відповідності як транспорт загального користування, призначений для перевезення пасажирів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від                            26 березня 2007р. № 1184 «Про  внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».
 15. Претендент на участь у конкурсі повинен відповідати статті 34 та 35 Закону України «Про автомобільний транспорт».
 16. Переможцем конкурсу буде визначатись претендент, який найбільше відповідає кваліфікаційним вимогам до пасажирських перевізників, може забезпечити належну якість  та безпеку перевезень пасажирів на маршрутах  і за оцінкою конкурсного комітету посів перше місце.
 17. Договір з переможцем конкурсу буде укладатись за рішенням конкурсного комітету згідно зі статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» на термін від трьох до п’яти років, а в окремих випадках, у разі невідповідності транспортних засобів умовам конкурсу, договір буде укладатись на один рік.

Для участі у конкурсі претендент подає такі документи:

– заяву на участь у конкурсі на кожний об’єкт конкурсу (рейс)окремо за формою, визначеною Порядком;

– нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у конкурсі на декілька об’єктів ( рейсів)конкурсу;

– перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості    (з відміткою “з місцем водія/без місця водія”), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу

згідно з Порядком – документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;

– копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті

– копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації)

– анкету встановленого зразку, згідно з Порядком

– копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали та копії ідентифікаційних кодів водіїв та диспетчерів,медичних  працівників,працівників  відповідальних за випуск КТЗ. У разі залучення для надання послуг з перевезення пасажирів суб’єкта господарювання, надати документи, підтверджуючі наявність транспортних засобів, а також оформлених найманих осіб та розміру заробітної плати не менше мінімальної (відомість податкового розрахунку за формою N 1ДФ) та копії відповідних договорів оренди, лізингу.

– інші документи, що можуть мати значення під час конкурсу (за бажанням перевізника-претендента)

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі визначається організатором і не може становити менш як 10 робочих днів до дати проведення конкурсу.

Автомобільні перевізники, які подали на розгляд документи несвоєчасно, не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію та не відповідають умовам конкурсу, до участі в конкурсі не допускаються.

 

До участі в конкурсі не допускається автомобільний перевізник який:

 

– подав до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

– визнаний банкрутом або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;

– не відповідає вимогам статті 34 Закону України “Про автомобільний транспорт”;

– не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов’язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів (дозволів). Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків  для  приміського сполучення ;

– має несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансінспекцією, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

– подав конкурсну пропозицію, що не відповідає обов’язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті       44 Закону України “Про автомобільний транспорт”.

Бланки заяви та анкети на участь у конкурсі, необхідна інформація про об’єкти конкурсу отримуються претендентами   у     робочого органу ДП  « Херсонський  комітет транспортної  безпеки»

Строк прийняття документів на конкурс –з 22.04.2016 по 16.05.2016 року.

Документи для участі у конкурсу подаються   за адресою: м.Херсон,  вул. 9 Січня 32/30    щоденно (крім суботи та неділі) з 10-00 до 17-00, перерва на обід з 13-00 до 14-00.

Конкурс відбудеться: 27 травня 2016 року  о 10-00 за адресою:

м. Генічеськ  вул. Леніна 5. Генічеська  районна  державна адміністрація

Розмір плати за участь у конкурсі: за один пакет (рейс) конкурсу 1121,66  грн  на  дату   подання заяви на участь у конкурсі. Плата за участь у конкурсі перераховується на рахунок  робочого органу:

ДП «ХКТБ», р\р 2600901696647 в Ф-я ВАТ «Укрєксімбанк»  м. Херсон, МФО 352639,ОКПО 37353142

Телефон для довідок: 42-20-58  т\ф. 0-50-494-83-92

e-mail:natalya.skakun.66@mail.ru


Сторінки: 1 2 3 4 5 6