ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬОКОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва нормативно-правового акту

Сфера застосування нормативно-правового акту

1

Постанова Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року № 181 «Про затвердження розмірів виплат для надання державної підтримки галузі тваринництва на 2011 рік»

1. Бюджетна дотація за реалізоване молоко у розмірі:- сільськогосподарським підприємствам 0,35 грн. за 1 кілограм у перерахунку на базисну жирність;- фізичним особам 0,3 грн. за 1 кілограм у перерахунку на базисну жирність; 2. Бюджетна дотація за вирощені та продані на забій і переробку переробним підприємствам у розмірі: – молодняк великої рогатої худоби – 1,5 грн. за 1 кілограм живої ваги;- свині (крім свиноматок і кнурів) – 1 гривня за 1 кілограм живої ваги; 3. Часткове відшкодування витрат фізичним особам (населенню) за закупівлю нової установки індивідуального доїння в межах фактичних витрат, але не більш як 5000 гривень за одиницю.

2

Постанова Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року № 182 «Про затвердження розмірів бюджетної тваринницької дотації на 2011 рік»

1. Спеціальна бюджетна дотація за поголів’я корів м’ясного напряму продуктивності: – племінним заводам до 1900 гривень за одну голову; – племінним репродукторам до 1000 грн. за одну голову; – іншим сільськогосподарським підприємствам до 600 гривень за одну голову; 2. Спеціальна бюджетна дотація за поголів’я телиць, закуплених у фізичних осіб (населення) для вирощування до 7 гривень за 1 кілограм живої ваги.

3

Постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року №515 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програми селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах АПК»

Спеціальна бюджетна дотація для сільгосппідприємств, які мають статус племінного, надається за утримання унікальних тварин, розширення власної племінної бази, здешевлення реалізації племінних ресурсів.

4

Постанова Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2010 року №900 «Про затвердження порядку використанн коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, підприємств з виробництва комбікормів»

Компенсація 50% вартості будівництва та реконструкції тварин приміщень для сільгосппідприємств

5

Постанова Кабінету Міністрів України від 18 березня 2009 року № 282 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку тваринництва» із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2011 року № 96

Спеціальна бюджетна дотація за поголів’я телиць, закуплених у фізичних осіб (населення) для вирощування, максимальна жива вага однієї закупленої голови не повинна перевищувати 150 кілограмів (дотація в розмірі 7 грн за 1 кг живої ваги).

6

Постанова Кабінету Міністрів України від 28 липня .2010 року № 647 «Про затвердження порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва»

Визначає порядок організації та умови проведення конкурсу для надання      з      державного   бюджету часткової   компенсації      вартості складної сільськогосподарської     техніки     вітчизняного виробництва     сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності та господарювання, що її придбають.

7

Постанова Кабінету Міністрів України від 19 березня 2012 року № 278 «Про Питання надання державної підтримки галузі рослинництва для пересіву у 2012 році озимих зернових культур

Визначає порядок надання сільгосптоваровиробникам компенсації за загиблі посіви озимих культур