Інформація по контрольному пункту в’їзду-виїзду «Чонгар»

Допомога учасникам акції продовольчого блокування Криму

Учасники акції продовольчого блокування Криму забезпечені необхідними речами і продуктами. Про це заявив перший заступник голови Генічеської райдержадміністрації Олексій Сищенко.

«З боку районної влади ми намагаємося надавати учасникам акції все, що їм необхідно, це, наприклад, медикаменти, продукти. Дров, станом на п’ятницю минулого тижня, було в такій кількості, яке буде достатньо для опалення ще протягом 3 тижнів, – зазначив перший заступник голови Генічеської райдержадміністрації. – Якщо активісти до нас звертаються з проханням про допомогу, ми робимо все можливе, щоб їм допомогти».

Також Олексій Сищенко повідомив, що акція проходить спокійно, ніяких правопорушень з боку учасників акції не зафіксовано, провокацій не спостерігалося.

«До четверга, 19 листопада, будуть повністю завершені роботи, пов’язані з перенесенням пункту дислокації працівників митної та прикордонної служби контрольно-пропускного пункту в’їзду – виїзду «Чонгар» на нове місце розташування», – зазначив Олексій Сищенко.

Інформація Новый Визит


Организатор «антиблокады» Крыма об отмене акции

Организатор акции против произвола добровольческих батальонов на «границе» с Крымом Зиновий Нижник 28 октября заявил, что вынужден был отменить акцию. В то время когда он рассказывал об этом журналистам недалеко от КПП «Чонгар» к нему подошли участники блокады и стали обвинять в мошенничестве и сепаратизме, пишет Крым. Реалии.

Напомним,что на 28 октября на месте блокады Крыма в Чонгаре готовилась акция протеста против действий “Правого сектора”. Акция не состоялась, а Нижник обвинил “Правый Сектор” в угрозах и запугивании людей. Активисты блокады обвинения в свой адрес опровергают.

“За участі громадян, бажаючих отримати грошову винагороду, планувалось провести так званий “мітинг” проти блокування півострова, в якому вищевказані особи мали грати роль обуреної громадськості. Ця вистава під режисурою Кремля повинна була дискредитувати блокаду в очах громадян України та створити “картинку” для росіян, що начебто українці виступають за подальше забезпечення окупованого Криму завдяки українським виробникам та перевізникам, не дивлячись на панування на території РФ.

Безпосередньо на місці координацією “спектаклю” мав займатись Ніжник Зіновій Богданович, який також відповідав за набір учасників, зокрема таксистів Генічеського району та безробітних, охочих до “легких” грошей. Також встановлено, що дана особа періодично має контакт з Сейтумером Німетулаєвим, екс-головою Генічеської РДА, який має відверту проросійську позицію, на даний момент перебуває у розшуку та переховується в Криму. Сам Зіновій цю інформацію підтвердив”, говорится в сообщении пресс-службы “Правого сектора”.

Інформація Новый Визит