«Інформація для внутрішньо переміщених осіб»

Інформація для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 509 “Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції” для призначення (та подовження виплати) державних соціальних допомог і пенсій особам, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем фактичного перебування для постановки на облік та отримання довідки про взяття на облік.

Повідомляємо, що виплати державних соціальних допомог і пенсій, переселенцям з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, які не зареєстровані в Єдиній базі обліку та не мають підтверджуючих довідок будуть припинені.

Для отримання довідки необхідно звернутися особисто або через законного представника із заявою до управління соціального захисту населення за місцем фактичного проживання чи перебування. Заява заповнюється на підставі документа, що посвідчує особу та реєстраційного номеру облікової картки платника податків.

За консультаціями та більш детальною інформацією з зазначеного вище питання необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за адресою:

м. Генічеськ, проспект Миру, 43, під’їзд 5, каб.9, тел. 3 54 22.

Начальник УСЗН
Л.Бубнова