Cім’я, молодь, спорт

Шановні читачі сайту!

Ви знаходитесь на сторінці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту
Генічеської районної державної адміністрації,
основним видом діяльності якого є проведення заходів
з фізичної культури та спорту,
а також заходів щодо реалізації молодіжної політики в районі
та організації оздоровлення і відпочинку дітей влітку.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Генічеської районної державної адміністрації є відокремленим структурним підрозділом Генічеської районної державної адміністрації і має статус юридичної особи.

Свою діяльність відділ будує у тісній співпраці з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, а саме з районними центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей, відділом культури, відділом освіти, виконкомами міської, селищних та сільських рад.

Одним із пріоритетних напрямків роботи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації є заходи, які спрямовані на утвердження здорового способу життя населення, передусім дітей і молоді,   на розвиток фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи за місцем навчання, роботи, проживання й відпочинку населення. Саме впровадження здорового способу життя серед дітей та молоді є гарантом здоров’я нації і наступних поколінь.

У районі збережена мережа спортивних об’єктів, працюють 99 спортивних споруд, а саме: 1 стадіон, 15 футбольних полів, 34 майданчики, 28 спортивних залів, 3 стрілецькі тири, 18 пристосованих приміщень. Успішно діють 2 дитячо-юнацькі спортивні школи, 8 спортивних клубів: з боксу, рукопашного бою, дитячого футболу, більярду, плавання, настільного тенісу, мотоциклетного спорту (2). 6 районних федерацій з футболу, баскетболу, вільної боротьби, кіокушин-карате, Дзюдо, самбо, сумо, кіокушин –кай карате. Для організації спортивно-масової роботи в районі є певна спортивна база: стадіон «Будівельник», 28 спортивних залів в навчальних закладах, 15 футбольних полів, 27 спортивних майданчиків та ін..

Існуюча мережа спортивних закладів забезпечує можливості проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.

Одним із найважливіших завдань у сфері соціального захисту дітей є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок, охоплення організованими формами оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Проведення канікул у дитячих закладах оздоровлення і відпочинку та таборах з денним перебуванням дітьми міста – є одним із найбільш масових та доступних видів організованого відпочинку дітей.

У районі щороку впроваджується комплекс заходів, спрямованих на організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Діти завжди були і залишаються найдорожчим скарбом, гордістю, надією і майбутнім держави. І першочергова мета держави – мати здорове і щасливе молоде покоління

Важливим завданням у сфері оздоровлення та відпочинку дітей є збереження діючих та відновлення роботи дитячих оздоровчих закладів, що тривалий час не працюють.

Дякуємо за увагу!

З повагою
Начальник
відділу у справах сім’ї, молоді та спорту
Генічеської районної державної адміністрації
Філіпова Л.Ф.