ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ОВК №185 ІНФОРМУЄ

Склад комісій м. Генічеськ та Генічеський район зі змінами (згідно протоколу від 21.03. 2019)

Дільнична виборча комісія № 650183

Місцезнаходження: вул.Вокзальна, 15, м.Генічеськ, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75500

Голова комісіїЗарапін Микола Володимирович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїМахтєєва Наталія Кирилівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісіїКурасова Анфіса Леонідівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Члени комісії:
Бєкірова Людмила Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Богатінова Оксана Віталіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Вовченко Валентина Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дзюбенко Юлія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Іграєва Наталія Сергіївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Кулєш Олександр Миколайович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Левченко Леонора Валентинівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Маганова Альона Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Мінькач Анжела Вікторівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Печнікова Олена Вікторівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Попова Людмила Вікторівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Фесюк Юлія Олександрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 650184

Місцезнаходження: вул.Монастирська, 4, м.Генічеськ, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75500

Голова комісіїФамбровська Світлана Юріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїГайдук Ірина Олександрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїСтупак Наталія Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Адвокатова Ірина Валеріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Баженова Ірина Олександрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Вострикова Єлизавета Сергіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Гавриленко Ірина Юхимівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гришина Наталя Дмитрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Димчогло Наталя Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Зарапін Володимир Миколайович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Зарапіна Валентина Антонівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Ларіна Людмила Анатоліївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Парицька Крістіна Олександрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Патаман Юлія Анатоліївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Романова Богданна Олексіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Стадник Любов Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Цинцадзе Людмила Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 650185

Місцезнаходження: просп.Миру, 47, м.Генічеськ, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75500

Голова комісіїОберемченко Людмила Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїСницарь Наталя Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісіїВороніна Алла Леонідівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Баришева Наталя Анатоліївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Бутенко Віра Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дорошенко Світлана Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Касьян Валентина Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кришталь Лідія Пилипівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кучеренко Ірина Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ларіна Людмила Олександрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Пахоленко Алла Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Спіра Євген Валерійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Сухарєва Ірина Зіновіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ткач Андрій Миколайович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Швець Любов Павлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Юнусов Роман Анісович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 650186

Місцезнаходження: вул.Гоголя, 26, м.Генічеськ, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75500

Голова комісіїКузнецова Марина Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісіїСахник Катерина Едуардівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїМаринич Наталія Сергіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Ведельська Олена Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гапченко Галина Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Довга Лариса Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Д’яченко Наталія Анатоліївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Затона Світлана Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Знак Алла Вікторівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Корсун Людмила Григорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Макуха Альона Аркадіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Михайлова Катерина Андріївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Олексенко Жанна Володимирівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Подзолкова Анжела Анатоліївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Рижова Валентина Іванівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Упалюк Марія Стахівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 650187

Місцезнаходження: вул.Гоголя, 86, м.Генічеськ, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75500

Голова комісіїФесик Наталя Олександрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїДемидець Світлана Анатоліївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїЛевченко Вікторія Гергіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Валуєва Світлана Іванівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Гармаш Наталя Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Головко Тетяна Вікторівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Горелов Олександр Валерійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Гребенюк Олена Анатоліївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Грузнов Юрій Анатолійович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дрок Світлана Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Іщенко Ірина Анатоліївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Карецька Людмила Станіславівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Клеха Ольга Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Лихольот Лілія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Логвінов Володимир Вікторович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Сімонішина Тетяна Вікторівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Якушева Олена Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 650188

Місцезнаходження: вул.Ковпака, 36, м.Генічеськ, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75500

Голова комісіїКраузе Тетяна Анатоліївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Заступник голови комісіїШалаєв Денис Михайлович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїСоловйова Ольга Вікторівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Белічко Тетяна Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Богомолова Тамара Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Замолотнєва Ірина Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Колодяжна Наталя Володимирівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кулєш Надія Андріївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Лихольот Геннадій Володимирович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ніколаєва Валентина Пантіліївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Омельяненко Галина Анатоліївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Островська Раїса Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Пачіна Лариса Степанівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Рачковська Ганна Іллівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Рогозіна Тетяна Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Стегура Володимир Мирославович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Шалакова Ольга Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 650189

Місцезнаходження: вул.Центральна, 3, м.Генічеськ, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75500

Голова комісіїЮрченко Олена Вікторівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїЛоповчук Ніна Андріївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісіїМаслова Олена Вікторівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Белік Наталя Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гарбузов Микола Миколайович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Гріцута Валентина Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дзюба Ірина Сергіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Колбасенко Ольга Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лук’янчиков Дмитро Олександрович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мушинський Віктор Миколайович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Османов Енвер Сегідаментович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Павленко Тамара Вікторівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Полякова Дар’я Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Пономаренко Сергій Іванович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сергеєва Лариса Анатоліївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Стельмахова Анна Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 650190

Місцезнаходження: вул.Лазурна, 5, м.Генічеськ, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75500

Голова комісіїБурик Антоніна Олексіївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїЦюпко Валентина Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісіїБорзова Світлана Леонідівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Білоусова Олена Михайлівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Бокій Володимир Анатолійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Горбик Ольга Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заїченко Галина Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Зіядінова Аділе Муніверівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Ковтун Людмила Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Коновалюк Тетяна Петрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Маршалко Наталія Валентинівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Нягу Валентина Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Поздняков Валерій Володимирович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Сандовська Людмила Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Фіронов Геннадій Євгенійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Чумакова Ірина Володимирівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 650191

Місцезнаходження: вул.Центральна, 196, м.Генічеськ, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75500

Голова комісіїКрупенко Алла Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїГорбик Людмила Григоріївна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісіїШурова Галина Григорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Бабаскін Леонід Євгенійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Борзова Ліна Сергіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Бурліна Яна Романівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Власенко Марина Олександрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Голобородько Наргіз Азадівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Краєв Ігор Олександрович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Малайчук Роман Григорович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Мартюк Юлія Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мудра Ірина Сергіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Перфільєва Тетяна Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Юр’єва Валентина Володимирівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Юхман Анна Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 650192

Місцезнаходження: вул.Курасова, 1, м.Генічеськ, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75500

Голова комісіїГрищенко Тетяна Степанівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісіїРепнікова Ірина Тихонівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїПрядко Людмила Валентинівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Григор’єва Тетяна Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Грузнова Людмила Захарівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дронова Надія Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Збаранська Олена Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ільїчова Тамара Миколаївна, 1937 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Казначеєва Олена Леонідівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Кулько Сергій Анатолійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Маленко Лариса Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Подшивалова Валентина Михайлівна, 1944 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Полякова Лариса Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Поцелуєва Світлана Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Стрембовська Маргарита Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Чудакова Марина Сергіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 650193

Місцезнаходження: вул.Паризької Комуни, 88, м.Генічеськ, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75500

Голова комісіїПросандєєва Тетяна Леонідівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїЖелезняк Лариса Вікторівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїСухомлин Наталія Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Члени комісії:
Бобир Анастасія Андріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Богдан Лариса Олександрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гороховська Інна Георгіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Гулікова Надія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Клецька Галина Павлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Костик Світлана Станіславівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Кулик Олена Сергіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Лупандіна Поліна Миколаївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Немченко Алла Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Просандєєв Віктор Євгенович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Романенко Сергій Олександрович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тонких Тетяна Олександрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Тропін Олександр Анатолійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Чорній Алла Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 650194

Місцезнаходження: вул.Лесі Українки, 25, смт Новоолексіївка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75560

Голова комісіїЩербань Світлана Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїСазанков Максим Андрійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїМаврешко Анастасія Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Баранова Тетяна Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Бурковська Надія Рахваліївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гудим Лідія Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гусєйнов Гусєйн Мусеіб Огли, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Завірюха Леонід Григорович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Мороз Вікторія Вікторівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Самойлова Галина Вікторівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Сейтхалієв Айдер Сейтвелійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Сейтхалієва Анна Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Стасюк Олена Анатоліївна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Токарєва Катерина Сергіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Шумейко Любов Григорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 650195

Місцезнаходження: вул.Дружби народів, 17А, смт Новоолексіївка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75560

Голова комісіїКовальчук Валентина Олександрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїПилипчук Галина Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїМарченко Вікторія Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Члени комісії:
Вінніченко Світлана Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Голуб Ірина Геннадіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Малиновська Людмила Валеріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Самойлова Тетяна Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Сємченко Юлія Вікторівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Сидорук Вікторія Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Соловей Анастасія Євгеніївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Сосновська Наталя Аркадіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Трикоза Галина Володимирівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Федченко Анастасія Павлівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Халілова Лейла Сеярівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Харачих Ельміра Айдерівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 650196

Місцезнаходження: вул.Дружби народів, 13, смт Новоолексіївка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75560

Голова комісіїКухарець Неоніла Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїВорожбянов Сергій Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісіїДурова Тетяна Володимирівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Балонська Людмила Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Бєліков Олександр Анатолійович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Доган Оксана Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ісмаїлова Забіде Карімівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кульчицька Тетяна Леонідівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Лопушанська Галина Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Маліновська Наталя Леонідівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мамутова Анастасія Рустемівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Нікітенко Тетяна Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Рефатова Халісе Закірівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Турченко Оксана Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Штобба Наталя Вікторівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дільнична виборча комісія № 650197

Місцезнаходження: вул.Горького, 7, смт Новоолексіївка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75560

Голова комісіїВоєнна Айше Рустамівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїІшмуратов Сеїтібрам Абдурахманович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїІшмуратова Луїза Талятівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Бабченко Алла Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Байрамова Нуріє Карімівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гулович Світлана Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Іванова Олександра Сергіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Іззедінов Бєлял Іззединович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Калугіна Олена Сергіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кириченко Валентина Степанівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Резанова Наталія Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Скоблікова Ольга Сергіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Федченко Анастасія Валентинівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шилінговська Галина Анатоліївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 650198

Місцезнаходження: вул.Дружби народів, 15, смт Новоолексіївка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75560

Голова комісіїЗикова Світлана Олександрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїГайко Анатолій Анатолійович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісіїСкрипник Лілія Анатоліївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Гнисюк Віктор Володимирович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заікіна Людмила Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ісай Ірина Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Ішмуратов Сейран Абдурахманович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Караєв Руслан Дляверович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Козлова Олена Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Крюкова Вікторія Володимирівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Мазінова Лєнара Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мартинюк Віра Сергіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Тарасенко Інна Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чорна Надія Віталіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Шилінговська Марина Олександрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 650199

Місцезнаходження: вул.Елеваторна, 17, смт Рикове, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75550

Голова комісіїМевлюдова Інна Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїСлісаренко Людмила Миколаївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїДуніна Людмила Олексіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Бобіна Наталя Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Брагінець Світлана Борисівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Бутенко Жанна Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дуброва Ольга Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Милосьордова Любов Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Неплях Олена Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Пінаєва Наталя Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Рибак Ольга Сергіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Сейдалієва Лейля Насруллаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Фоменко Лідія Борисівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Фоменко Олександр Володимирович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 650200

Місцезнаходження: вул.Державного Прапора, 93, смт Рикове, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75550

Голова комісіїБулищенко Ольга Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїЗарянич Ольга Вікторівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїРибак Таїса Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Алісова Марія Миколаївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Борисова Людмила Михайлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Братишко Людмила Стефанівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Васичкіна Любов Олександрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дереза Галина Григорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Іванісова Валентина Семенівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Носіковська Гульнара Османівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Олару Лариса Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тютюникова Тетяна Володимирівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шевчук Віра Володимирівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Шумак Ірина Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 650201

Місцезнаходження: вул.Центральна, 35, с.Догмарівка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75551

Голова комісіїСоколов Леонід Федорович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісіїКостенко Ірина Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїМітічкіна Людмила Павлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Члени комісії:
Логвінова Наталія Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мамонтова Ірина Віталіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Маруня Микола Костянтинович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Матюк Анжела Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Проніна Валентина Володимирівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Соболь Тетяна Вікторівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Сосновська Світлана Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Угненко Орина Павлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 650203

Місцезнаходження: вул.Пушкіна, 15, с.Новогригорівка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75540

Голова комісіїЖадан Наталя Леонидівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїКіпоренко Любов Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїГаращенко Світлана Федорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Громовенко Ольга Василіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Жадан Вікторія Сергіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Кащавцева Марина Вікторівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Кузнецова Ганна Вікторівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Пукаленко Вікторія Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Савчук Олег Олександрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Солодова Олена Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Солоп Денис Ігорович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Степанова Наталя Георгіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Томащук Майя Борисівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Тютюник Тетяна Анатоліївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чеботарь Віра Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 650204

Місцезнаходження: вул.Молодіжна, 26, с.Новогригорівка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75500

Голова комісіїТютюник Віктор Олександрович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїСинілова Олена Григорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїЯкимчук Тетяна Анатоліївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Борзова Юлія Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Бородкіна Леся Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дворянчик Світлана Вікторівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Жикунова Лідія Олексіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Іванілова Інна Сергіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кафланова Таїсія Набіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Краєва Ірина Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Піперіді Костянтин Спиридонович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Тютюнник Валентина Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Дільнична виборча комісія № 650205

Місцезнаходження: вул.Шкільна, 15, с.Новодмитрівка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75566

Голова комісіїМачечук Наталя Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісіїШпартюк Наталя Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїПопова Олена Степанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Ворфоломєєва Анна Вікторівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дерман Альона Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Крохмаль Жанна Валеріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Крохмаль Ірина Володимирівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Курій Богдан Леонович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мельнийчук Оксана Олексіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ніщименко Микола Миколайович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Руденко Лариса Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Стрілецька Світлана Федорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Шмоніна Наталія Романівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 650206

Місцезнаходження: вул.Шкільна, 1, с.Новоіванівка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75523

Голова комісіїНаумкіна Олена Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісіїЗвіришина Роза Робертівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїЛегецька Марія Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Бандура Ірина Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Булгакова Наталя Анатоліївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Григорюк Людмила Анатоліївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Науменко Галина Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Трушик Валентина Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Чаленко Василь Іванович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Чиркова Аліна Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Дільнична виборча комісія № 650207

Місцезнаходження: вул.Спеціалістів, 6, с.Озеряни, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75542

Голова комісіїГарагуля Галина Григорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїКозак Ірина Анатоліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїКуцій Наталя Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Балахонова Інна Петрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Бовтик Ніна Євгеніївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Британ Дмитро Богданович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гросу Ксенія Анатоліївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Жукунова Марина Вікторівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Куколєва Анжела Миколаївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Рябченко Танзіля Касимівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Стельмахова Любов Федорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 650208

Місцезнаходження: вул.Миру, 15, с.Новий Азов, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75543

Голова комісіїРадько Микола Васильович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїЛевандовська Людмила Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїРадько Марина Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Засядько Степан Михайлович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Москаленко Галина Вікторівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Тищенко Світлана Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Хавхун Тетяна Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Халілов Мірсуін Наріманович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шавшукова Ганна Олександрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 650209

Місцезнаходження: вул.Центральна, 118В, с.Павлівка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75510

Голова комісіїГаврилиця Олена Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїПриходько Наталя Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїБахір Надія Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Бахір Світлана Володимірівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Бахір Світлана Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гайдученко Тетяна Вікторівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Замай Валентина Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Колєсникова Тетяна Володимирівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Конончук Володимир Михайлович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Конончук Тамара Вікторівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Соловян Віктор Васильович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Стефанюк Галина Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Стецюк Леся Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Фонаберова Алла Вікторівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Циваш Оксана Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 650210

Місцезнаходження: вул.Зарічна, 13, с.Петрівка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75511

Голова комісіїПоліщук Сергій Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїМельничук Інна Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїЧеченко Наталя Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Базалік Ірина Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Галецкул Раїса Олексіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Золотухіна Тетяна Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Крамаренко Таіса Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кудінова Людмила Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Любаєва Вікторія Анатоліївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Меліхова Марина Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Саєнко Микола Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Слишик Наталія Анатоліївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Федько Галина Олександрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Хорунжий Юлія Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Черкашина Наталя Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 650211

Місцезнаходження: вул.Молодіжна, 1, с.Плавське, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75520

Голова комісіїФедоренко Олена Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїГригорюк Юлія Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїМошкова Юлія Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Жовта Світлана Сергіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кляпко Наталя Леонідівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Корнєв Віталій Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Кулібаба Елла Анатоліївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лащ Ростислав Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Лащ Руслана Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Надточиєва Леся Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Подпала Олена Віталіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сич Майя Олександрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Сич Юлія Ігорівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Тимощук Ірина Олексіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Томищ Ганна Юріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 650212

Місцезнаходження: вул.Шевченка, 22, с-ще Привільне, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75512

Голова комісіїГроменко Вікторія Юріївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїБородіна Олена Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїБугонько Інна Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Біляєва Діна Сергіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Галка Олена Віталіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ємельяненко Ірина Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Куликов Владислав Валерійович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Павлова Олена Анатоліївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Работнікова Іраіда Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Силюков Михайло Михайлович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Чайковська Ганна Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 650213

Місцезнаходження: вул.Шевченка, 9, с.Велетнівка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75513

Голова комісіїСлюсаренко Тетяна Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїКарачкова Валентина Панфіновна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїЗадорожня Олена Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Васякіна Яна Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Донська Діна Олексіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Кур’янович Тетяна Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Матейчук Катерина Олександрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Орел Тетяна Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Панасенко Наталя Олександрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Темечко Галина Євгенівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 650214

Місцезнаходження: вул.Шевченка, 31, с.Рівне, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75530

Голова комісіїКрючко Людмила Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїПірог Оксана Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїГрибакова Олена Олександрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Астафурова Олександра Олександрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Малищук Тетяна Ігорівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сєчина Ірина Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Сиворакша Віолета Володимирівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сиворакша Олександра Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Трохіна Наталія Анатоліївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Цюпко Олена Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шрам Юлія Анатоліївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 650215

Місцезнаходження: вул.Шевченка, 29, с.Рівне, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75530

Голова комісіїГурбік Дмитро Володимирович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїГерасимов Іван Васильович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїРожнова Ірина Миколаївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Артюшенко Аліна Леонідівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Бучко Віктор Дмитрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Грибаков Віктор Ілліч, 1963 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гурбік Зінаїда Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Здорик Тетяна Павлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Коновалова Тетяна Олександрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Олару Лідія Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Татаринцева Ірина Юріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Дільнична виборча комісія № 650216

Місцезнаходження: вул.Центральна, 14, с.Новий Мир, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75532

Голова комісіїРоманченко Ірина Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїГребенькова Марина Олександрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісіїМельник Наталія Дмитрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Комарова Надія Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Коток Наталя Олексіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Москаленко Вікторія Михайлівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сашенкова Людмила Анатоліївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Соловйова Світлана Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Тарасова Валентина Степанівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ткачов Олег Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 650217

Місцезнаходження: вул.Шкільна, 41, с.Сокологірне, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75521

Голова комісіїБицька Тетяна Георгіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїСергєєв Геннадій Олександрович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїГаврилюк Валентина Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Демидович Людмила Вікторівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дорофєєва Лідія Василівна, 1938 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Карпачова Світлана Вікторівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Митрофанов Олексій Валерійович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Мошкіна Ірина Вячеславівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Пономаренко Юрій Олексійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сидорчук Юрій Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ушакова Наталя Олександрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 650218

Місцезнаходження: вул.Центральна, 52, с.Стокопані, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75545

Голова комісіїДеркач Людмила Григорівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїБоржемська Тетяна Анатоліївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїРадченко Сніжана Геннадіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Войник Олег Олександрович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Герасименко Олена Вікторівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дядюшев Євген Анатолійович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ємельяненко Володимир Іванович, 1943 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Пилипенко Сергій Олександрович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Тарасюк Валерій Юрійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Товкус Оксана Павлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Удод Лариса Стефанівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Дільнична виборча комісія № 650219

Місцезнаходження: вул.Центральна, 105Д, с.Стрілкове, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75583

Голова комісіїАртюхова Марина Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїСамойленко Юлія Сергіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісіїЛевицька Олена Єгорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Буякевич Олена Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Голобородько Валентина Станіславівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Добрянська Наталя Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Емір-Усеінова Султаніє Мустафаївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Захаркіна Тетяна Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Коваль Наталія Вікторівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Кокорин Олександр Владиславович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Колодов Василь Петрович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Новосадович Олена Вячеславівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Рахимов Ділшод Альбертович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Сулійманов Ельвер Едемович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 650220

Місцезнаходження: вул.Дніпровська, 7, с.Азовське, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75546

Голова комісіїМаслак Юлія Олександрівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісіїГубанов Сергій Вікторович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїПростатова Олена Павлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Члени комісії:
Беганська Галина Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Бражко Олександр Юрійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Васильєва Ольга Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Денищик Олена Анатоліївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Землякова Олена Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Козак Людмила Вікторівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ларіна Тетяна Павлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Люлька Валентина Федорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Мохненко Наталя Павлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Парнюк Світлана Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Полулях Ірина Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шмотолоха Тетяна Володимирівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 650221

Місцезнаходження: вул.Миру, 38, с.Азовське, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75546

Голова комісіїСкрипникова Інна Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїТумаш Олена Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїФісюренко Лідія Трохимівна, 1942 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Виноградова Ольга Леонідівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Козіна Оксана Борисівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Копіца Ірина Олександрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Лопатнікова Ольга Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мендель Ірина Пилипівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мохненко Євгеній Олексійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Мохненко Ніна Семенівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Оглу Патрина Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Тишковець Олена Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Щербяк Олена Іллівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 650222

Місцезнаходження: вул.Центральна, 7, с.Червоне, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75517

Голова комісіїВласенко Віктор Григорович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїКульчицька Тетяна Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісіїСтецька Олена Олександрівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Демченко Євгенія Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Казначеєва Ольга Олександрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Куликова Галина Михайлівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Литвиненко Юрій Олександрович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Нетребко Віктор Григоревич, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сотник Гульбія Шукурівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Стрембовська Катерина Андріївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Шилова Віра Вікторівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 650223

Місцезнаходження: вул.Шкільна, 1А, с.Семихатка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75568

Голова комісіїСуровцева Наталя Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїБоєва Людмила Дмитрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісіїЛитвиненко Валентина Петрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Ведута Ірина Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ведута Лілія Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Вшола Віра Михайлівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Костюкова Валентина Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кривчик Євгенія Володимирівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Маслєнніков Віктор Сергійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Тимошенко Тетяна Анатоліївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Усова Ольга Вікторівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 650224

Місцезнаходження: вул.Ювілейна, 54, с.Ясна Поляна, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75517

Голова комісіїАвдієнко Артур Іванович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїОсташевська Олександра Максимівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїБулгакова Валентина Олександрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Альошина Альона Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Грохольська Валентина Захарівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дубущак Тетяна Віталіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Сизоненко Валентина Іванівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Силоєнко Валерія Валеріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Сосновський Андрій Миколайович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Сосновський Микола Олександрович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Стрембовська Ірина Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Дільнична виборча комісія № 650225

Місцезнаходження: вул.Привокзальна, 1, с.Салькове, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75517

Голова комісіїПарицька Ірина Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісіїСосновська Тетяна Сергіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїБазірова Марина Сергіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Буба Анжела Сергіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Перепічаєва Олена Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Сосновська Людмила Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сотник Валентина Олександрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Стрембовський Петро Павлович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Чеботарьова Рита Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Шпак Альбіна Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 650226

Місцезнаходження: вул.Гагаріна, 19А, с.Чонгар, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75570

Голова комісіїМоїсеєнко Наталія Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїХолод Вікторія Леонідівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісіїКозленко Валентина Абрамівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Курдюк Віктор Іванович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ліхачов Володимир Сергійович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ліхачова Людмила Олексіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ліхачова Надія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Лічман Маргарита Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Михайлова Тетяна Анатоліївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Нескаромних Леся Сергіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Павлішина Ольга Анатоліївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Фурсов Павло Вікторович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Холод Світлана Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 650227

Місцезнаходження: вул.Лермонтова, 2А, с.Новий Труд, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75571

Голова комісіїОвчарова Любов Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїХолод Олександр Вікторович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїЖуравель Оксана Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Бойчук Валентина Валеріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Герасимчук Людмила Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кащаєва Наталя Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Колеснікова Людмила Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Линдюк Любов Сергіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Романчук Алла Олексіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сучак Людмила Володимирівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Дільнична виборча комісія № 650228

Місцезнаходження: вул.Приморська, 13А, с.Миколаївка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75572

Голова комісіїМалишко Петро Федорович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїОмельчук Наталя Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїМежонова Олена Анатоліївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Бабко Аркадій Олександрович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Бабко Наталія Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Іванова Альона Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Конопльова Світлана Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Мікуров Сергій Миколайович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Остапчук Світлана Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Савенко Олена Петрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Черник Олена Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 650229

Місцезнаходження: вул.Свободи, 39, с.Атамань, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75573

Голова комісіїНеліна Валентина Ярославівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїРадкевич Юрій Валентинович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісіїМаганов Олексій Олександрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Алтухова Світлана Валеріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Бессонов Олександр Васильович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Бондар Наталія Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Васильчук Леонід Миколайович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ворожбицька Валентина Константинівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Крохмаль Сергій Миколайович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Терлецька Олена Анатоліївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 650230

Місцезнаходження: вул.Молодіжна, 20, с-ще Сиваш, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75574

Голова комісіїКорса Микола Миколайович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїМясникевич Людмила Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїКорса Антоніна Вікторівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Алієва Ольга Геннадіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Бехчанова Тетяна Сапарбаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Мясникевич Олена Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Пашьян Вікторія Віталіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сінатус Софія Зуфарівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Турчин Роман Вікторович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Чернецька Вікторія Дмитрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 650231

Місцезнаходження: вул.Миру, 24А, с.Щасливцеве, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75580

Голова комісіїЧелебієва Зарема Мухтарівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїАсанова Гульнар Рустемівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісіїБичковська Ірина Геннадіївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Борисенко Тетяна Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Валященко Катерина Федорівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Ємлєнінова Ніна Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ізмайлова Ельгіза Марленівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Куртжемілова Олена Геннадіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Малецька Мальвіна Яківна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Мурзаєва Ельвіна Наїлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сальніков Валентин Валерійович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Страмко Жанна Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Тутов Юрій Васильович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Хайленко Тамара Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 650232

Місцезнаходження: вул.Азовська, 45Д, с.Генічеська Гірка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75581

Голова комісіїЛуньова Тетяна Дмитрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїБобровська Олена Віталіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїКостенко Катерина Прокопівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Бенюк Тетяна Геннадіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Генералова Тетяна Леонідівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ізмайлова Сусана Еркемівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ільницька Марина Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Кобилянський Андрій Володимирович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Сальнікова Ганна Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тамбовцева Ілона Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Федунець Микола Юрійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 650233

Місцезнаходження: вул.Заводська, 6, с-ще Приозерне, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75582

Голова комісіїШиталова Майя Анатоліївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїКерімова Мусфере Абдужемілівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісіїСмик Юлія Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Члени комісії:
Камнєва Любов Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Ковлига Ольга Левковна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Колеснікова Ольга Вікторівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Малиш Валерій Леонідович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Новикова Світлана Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сокол Зарема Станіславівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 650234

Місцезнаходження: вул.Шабовти, 23, с.Олексіївка, Генічеський р-н, Херсонська обл., 75554

Голова комісіїГорова Наталія Вікторівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїІзмайлова Олена Вікторівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїГошева Лілія Леонідівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Білуха Любов Григорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гнедовська Наталя Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Гопенюк Микола Михайлович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Гошева Ірина Олександрівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Калачова Світлана Олександрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Стрілець Тетяна Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Тиховський Валерій Іванович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Тищенко Леонід Володимирович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Хрущ Оксана Леонідівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Цариковська Ольга Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шевчик Лариса Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Яворська Людмила Анатоліївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.