Цивільний захист

У Генічеську проведено тренування з укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту.

З 11 по 13 грудня 2018 року представниками Генічеської районної державної адміністрації спільно із співробітниками Генічеського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Херсонській області та представниками районної евакуаційної комісії, було проведено тренування у сфері цивільного захисту в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

В ході тренувань було відпрацьовано практичні навички з укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту та найпростіших укриттях у разі виникнення надзвичайної ситуацій воєнного характеру. Також було перевірено стан готовності задіяних захисних споруд до прийняття населення під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру. За результатами перевірки встановлено, що вищезазначені об’єкти можливо використовувати для укриття населення у випадку загрози.

За інформацією відділу розвитку інфраструктури, з питань НС та ЖКГ Управління економічного розвитку Генічеської районної державної адміністрації.


Про здійснення перевірки у сфері цивільного захисту

24 вересня 2018 року представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій було здійснено комплексну планову перевірку Генічеської районної та Генічеської міської ланок Херсонської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Детальніше.


План-схема розміщення захисних споруд цивільного захисту
(цивільної оборони) Генічеського району