Соціальні послуги

«Життя людини до тих пір має
цінність, поки людина може
допомагати іншим людям»
І. Франко

 

Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Саме працівники соціальної сфери першими стикаються не лише з радістю вирішення проблем літніх людей, інвалідів, безробітних сімей, а й з болем, нуждою часто з горем. Соціальні робітники відчувають життєвий пульс суспільства і люди вірять їм, йдуть до них з впевненістю у тому, що знайдуть співчуття, підтримку і вирішення своїх проблем. Для багатьох людей похилого віку, які на схилі літ залишилися самотніми, соціальний робітник – найкращий друг, надійний помічник, а часто може і єдина розрада в теперішньому складному житті. Ця професія, що передусім визначається категоріями добра й милосердя, сьогодні вкрай необхідна людям.

На сьогоднішній день немає значення, яку посаду займає той чи інший фахівець, в якій службі працює, головне, щоб він умів вислухати і прагнув допомагати. Одиноким і немічним стареньким нелегко доводиться в усі часи, особливо на селі. Та ще важче тепер у напівпорожніх, вимираючих селах, де не залишилось ні сільгосппідприємства, ні лікарні.

Багато з них потребують різних видів допомог, які надаються 53 соціальними робітниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Генічеського району.

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кучеренко Світлана Миколаївна відвідує підопічних та перевіряє роботу соціальних працівників.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) робить все для того, щоб люди похилого віку відчували постійну турботу про них.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

За інформацією територіального
центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)