Університет ІІІ віку

18.05.18

Шановні жителі міста поважного віку!

Колектив Генічеського територіального центра соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запрошує Вас на випускний вечір та День відкритих дверей в Університеті третього віку, який відбудеться 29 травня 2018 року о 13.00 в Художньому салоні районного будинку культури.

Університет третього віку – перший в Україні безкоштовний заклад, який працює в нашому місті з 12 січня 2017 року. Університет набирає обертів та розширюється. Наші студенти мають на вибір 3 факультети: факультет комп’ютерної грамотності; факультети розвитку творчості та танцювальний. Навчають наших студентів викладачі волонтери. Ми сповідуємо активну життєву позицію, оптимізм та енергійність. Наші студенти поспішають на заняття як на «побачення», для них Університет – другий дім. Разом ми відчуваємо смак життя, усі його барви і хочемо поділитися цим з якомога більшою кількістю людей. Літні люди можуть зробити багато корисного і тим самим принести багато позитивного не лише в своє життя, а й суспільства в цілому.

Під час святкового заходу Ви матимете можливість відвідати виставку рукоділля студентів факультету розвитку творчості – де кожна робота виготовлена з великою душею та любов’ю, ознайомитись з інформаційним стендом про роботу Університету третього віку, переглянути фотовиставку з життя Університету, а також побачити театральну композицію у виконані наших вихованців «Сучасна бабуся за комп’ютером» та насолодитися хореографічною композицією «Бальний мікс».

Якщо Ви маєте бажання навчатись в Університеті третього віку або можливо стати викладачем-волонтером будь-якого факультету, просимо Вас звертатися до Генічеського територіального центра соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: м. Генічеськ, проспект Миру, 43 або за тел. 3 34 74

Новий 2018-2019 навчальний рік розпочнеться вже цієї осені!

З повагою, колектив територіального
центра соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)

 


Волонтерство — це норма життя, про яку ми всі забули.

Щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 17 грудня 1985 року з метою розвитку серед громадськості стимулу допомоги людям, які її потребують.

Волонтери — це звичайні люди. Відмінність лиш у тому, що вони жертвують частину свого часу, щоб зробити певне благо для суспільства. Волонтери віддають час, але натомість вони отримують не лише знання, вони також отримують можливість розвиватися самим,і розвивати власні проекти.

Впродовж вересня – грудня 2017 року на базі Генічеського ВПУ №17 проходили безкоштовні курси навчання основам комп’ютерної грамотності для людей пенсійного віку. Відбулися вони лише при підтримці директора училища Ігоря Георгійовича Маслова та викладача інформатики Максима Олександровича Нестеренка. Це люди, в яких є потенціал великої енергії, яку вони готові витратити на добрі справи, що допоможуть оточуючим.

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світлана Миколаївна Кучеренко, на загально училищній лінійці училища, передала слова вдячності та Подяки людям, яких впевнено можна назвати ВОЛОНТЕРАМИ.

 

За інформацією територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 


Випускний в «Університеті третього віку»

На базі Генічеського ВПУ №17 впродовж вересня – грудня 2017 р. проходили курси навчання основам комп’ютерної грамотності для людей пенсійного віку. Група організована територіальним центром соціального обслуговування. Заняття відбувалися відповідно до спеціально розробленої програми в рамках реалізації Всеукраїнського соціального проекту “Університет третього віку».

01 грудня 2017 року для слухачів – студентів Генічеського «Університету третього віку» настав особливий день – випускний на факультеті комп’ютерної грамотності.

З особливим хвилюванням та піднесенням, святково одягнені випускники прийшли отримати сертифікати про проходження курсу навчання для студентів «Університету третього віку».

Студенти Університету третього віку від щирого серця дякують своїм наставникам: директору Генічеського територіального центру Світлані Миколаївні Кучеренко, психологу (по сумісності класному керівнику) Світлані Сергіївні Стефанюк, директору вищого професійного училища № 17 м. Геніческа та викладачу інформатики цього училища Максиму Олександровичу Нестеренку та всьому колективу територіального центра соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за постійну увагу, підтримку, за надану можливість реалізувати себе!


З виходом на пенсію життя тільки починається!

Що робити людині яка вийшла на пенсію? Кожен самостійно шукає відповідь на це питання, кожен намагається знайти заняття для душі або ж зовсім не займається такими пошуками. Це також право кожної людини. Але більшість людей все-таки не заспокоюються на досягнутому і підкоряють нові вершини.

Згідно з дослідженням Всесвітньої організації охорони здоров’я Україна займає перше місце в світі по розповсюдженню депресії, особливо серед людей пенсійного віку. На думку експертів, навчання – ефективний засіб профілактики депресій у людей похилого віку. Участь в учбовому процесі допомагає людині крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект.

Університет третього віку – перший в Україні безкоштовний навчальний заклад для пенсіонерів, який урочисто відкрився в місті Генічеську 12 січня 2017 року. Університет набирає обертів та розширюється. Наші студенти мають на вибір 3 факультети: факультет комп’ютерної грамотності; факультет розвитку творчості та танцювальний. Навчають наших студентів викладачі волонтери. Ми сповідуємо активну життєву позицію, оптимізм та енергійність. Наші студенти поспішають на заняття як на «побачення», для них Університет – другий дім. Разом ми відчуваємо смак життя, усі його барви і хочемо поділитися цим з якомога більшою кількістю людей. Літні люди можуть зробити багато корисного і тим самим принести багато позитивного не лише в своє життя, а й суспільства в цілому. Кожен, хто досягнув пенсійного віку, може подати заявку на вступ до Генічеського «Університету третього віку» за адресою: м. Генічеськ, пр.-т Миру 43, каб. № 3 тел. (05534) 3 34 74

Факультет комп’ютерної грамотності.

Поважні студенти віддають перевагу вивченню комунікаційних технологій, з якими почуваються впевненіше і комфортніше, адже володіння комп’ютером відкриває нові можливості у спілкуванні з рідними та друзями.

Навчає Нестеренко Максим Олександрович – викладач інформатики ВПУ №17.

Танцювальний факультет «Університету третього віку».

У художньому салоні районного будинку культури знову танці. Переважну більшість присутніх складають представниці прекрасної статі. Але активним та запальним жінкам відсутність кавалерів не привід сумувати. Тим паче, що під час навчання в Університеті третього віку панянки встигли потоваришувати та стати дружнім колективом.

Викладач Салов Олександр Олександрович – хореограф районного будинку культури м. Генічеськ.

Факультет розвитку творчості.

Заняття напрямку розвитку творчості проекту «Університет третього віку». Багато століть людина намагається вдосконалити світ навколо, створюючи прекрасні об’єкти. Для багатьох це є самовираженням себе, для інших – звичайним хобі, для третіх – можливістю на деякий час зайняти руки. Але, в будь-якому випадку, достеменно відомо, що будь-яка людина, маючи руки, може створити безліч прекрасних творів. Предметом таких є, по суті, будь-який хендмейд. Сьогодні він поширений по всьому світу, а багато людей похилого віку володіють різноманітними видами рукоділля. Студенти плетуть кошики з газетних трубочок.

 

 

За інформацією територіального
центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)