Гендерна політика та протидія торгівлі людьми

  1. Запобігання та протидія домашньому насильству
  2. Протидія торгівлі людьми
  3. Гендерна рівність
  4. Соціальні ролики
  5. Заходи, події

 


 

21.12.17

Представники  управління соціального захисту населення, служби у справах дітей та національної поліції взяли участь у тренінгу для представників державних та громадських організацій щодо реагування на гендерно зумовлене насильство та його попередження, який проходив з   13 по 15 грудня 2017 року у Херсоні.

Зустріч проходила в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблем насильства щодо жінок та дівчат в Україні». Також у заході взяли участь представники служб у справах дітей, лікарі, спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час тренінгу присутні обговорили, як діяти в тій чи іншій ситуації під час насильства в сім’ї. Визначили, як покращити механізм взаємодії органів та установ щодо запобігання та протидії домашньому насильству. По закінченні заходу присутні домовились про подальшу співпрацю по виявленню та попередженню цього негативного явища.

Управління соціального захисту населення Генічеської районної державної адміністрації, на даному заході представляла головний спеціаліст з юридичних питань Петрова Марина Олександрівна, яка успішно здала іспит та отримала кваліфікаційний сертифікат.

За інформацією управління СЗН