Психологічна реабілітація

Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції

Про_затвердження_Порядку_провед...___вiд_27.12


Психологічна реабілітація учасників АТО

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №221 управління соціального захисту населення Генічеської РДА повідомляє, що кожен з учасників антитерористичної операції має змогу пройти безоплатну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах.

Для отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно звернутись до органу соціального захисту населення за фактичним місцем проживання або перебування та надати наступні документи:

копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

(Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).

Орган соціального захисту населення видає отримувачу направлення на психологічну реабілітацію до реабілітаційної установи.

Окрім психологічної реабілітації управління забезпечує учасників АТО, які мають посвідчення учасника бойових дій чи інваліда війни, путівками до санаторіїв.

Для отримання більш детальної інформації звертатися в управління соціального захисту населення Генічеської районної державної адміністрації за адресою:

м. Генічеськ, пр.-т Миру, 43 каб. № 5 або за тел.. (05534) 3 34 09

 

Грошова компенсація вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад.

Згідно Порядку виплати грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України №528 від 23.08.20016р. управління соціального захисту населення Генічеської районної державної адміністрації повідомляє, що кожен з учасників антитерористичної операції має право на відшкодування витрат на оплату проїзду до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад.

Для отримання грошової компенсації вартості проїзду до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад необхідно звернутись до органу соціального захисту населення за фактичним місцем проживання або перебування та надати наступні документи:

заяву про надання грошової компенсації із зазначенням рахунку, відкритого в банківській установі та адреси для надіслання органом соціального захисту населення повідомлення про прийняте рішення.

копію паспорта або іншого документа, що засвідчує особу заявника та місце його проживання.

заповнений реабілітаційною установою відривний корінець направлення на психологічну реабілітацію із зазначенням строків перебування в реабілітаційній установі.

оригінали проїзних документів, що підтверджують витрати на оплату проїзду( на проїзному документі повинні бути зазначені дата проїзду та його вартість).

 

За детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Генічеської районної державної адміністрації за адресою:

м. Генічеськ, пр.-т Миру, 43 каб. № 5 або за тел.. (05534) 3 34 09