Санаторно-курортне лікування

Санаторно-курортне лікування учасників АТО у 2017 році

Управління соціального захисту населення Генічеської районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» (далі – постанова) учасники АТО мають право звернутися до управління для постановки їх на облік, для подальшого забезпечення санаторно-курортними путівками.

Безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування забезпечуються:

1) учасників бойових дій — щороку строком на 18—21 день;

2) інвалідів війни — позачергово щороку строком на 18—21 день;

 

Як отримати путівку?

Для взяття на чергу та отримання путівки необхідно представити наступні документи:

– довідка для одержання путівки (форма № 070/о), яка видається лікарняним закладом;

– копія довідки особи, яка приймала участь чи постраждала в АТО та оригінал;

– копія посвідчення учасника бойових дій або посвідчення інваліда війни та оригінал.

Як обрати санаторно-курортний заклад?

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №110 від 1 березня    2017 року учасники АТО мають право самостійно вибирати заклад санаторно-курортного лікування.

З метою якісного надання послуг обраний заклад повинен відповідати вимогам встановленим постановою. За інформацією, щодо вибору санаторно-курортних закладів, можливостей лікування, умов проживання та харчування, вартості путівки особа може звернутися до управління соціального захисту.

Основною підставою для відмови у складанні договору може бути відсутність у закладі санаторно-курортного лікування належних умов  відповідно до діагнозу особи.

Надання  путівки учаснику АТО оформляється шляхом укладання тристороннього договору між органом соцзахисту, особою та адміністрацією обраного санаторію.

Забезпечення путівками здійснюється в межах виділених коштів. Кошти виділяються пропорційно до кількості осіб, що перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Куди звертатися?

Для отримання більш детальної інформації щодо санаторно-курортного лікування учасників АТО звертатися в управління соціального захисту населення Генічеської районної державної адміністрації за адресою:

м. Генічеськ, пр.-т Миру, 43 каб. № 5 або за тел.. (05534) 3 34 09