Безвіз відкриває перспективи: ОДА ініціювала акцію

10 червня на центральній площі м.Херсона за підтримки голови ОДА Андрія Гордєєва пройшла акція, мета якої поінформувати херсонців про нові правила оформлення пакету документів, необхідних для виїзду до  Європи. Для всіх бажаючих фахівцями управління ДМС у Херсонській області надавалися консультації щодо оформлення біометричних документів, як одного з вимог для перетину кордону без віз, строків можливого перебування українців на території країн ЄС.

Протягом нетривалого часу до спеціалістів звернулося близько 100 мешканців Херсонщини з різними запитаннями.

Як зазначили мешканці Херсону, що звернулися за консультаціями, така акція дуже доречна в першу чергу для тих, хто найближчим часом планує оформлювати відповідні документи для виїзду з України на нетривалий термін, – це значно економить час оформлення й затвердження документів.

Для інформації та оформлення документів можливо звернутися до районного сектора ДМС, який знаходиться за адресою:

Ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС про безвізовий режим для громадян України – це справжня перемога нашої держави, яка була здобута дуже важкою ціною. Це рішення вигідне як економічно, так і політично для України, бо є реальна можливість розвивати попит українських товарів за кордоном. Адже, враховуючи ситуацію в країні й відносини з державою-окупантом, безвіз дає змогу стати Україні одним із членів організацій безпеки держав.

«Протягом 25-ти років Україна прагла утвердитися як достойна європейська держава. Хіба не можуть про це свідчити події Майдану і та прогресивна молодь, яка ціною власного життя прагнула свободи, розвитку й входження до європейського суспільства? Ми досягли цієї мети, тому що Україна повноправна серед розвинених європейських країн, тож тепер є всі можливості співпрацювати з ними, обмінюватися досвідом, а молодь зможе навчатися, розширювати власні обрії та втілювати їх у життя на Батьківщині», – наголосив  в.о. першого заступника голови ОДА Дмитро Бутрій присутній на заході.