15 травня у районній бібліотеці відбувся захід до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та депортації кримських татар з Криму 18 травня 1944 року.

Дата: 17.05.2019

15 травня 2019 року Генічеська районна бібліотека для дітей  загальноосвітньої школи №1 I-III ступенів провела захід до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, в якому взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, директор  районної бібліотеки Олена Селіванова,  виконавиця авторських пісень та віршів Еміне Зіядін.

У ході заходу Олена Селіванова розповідала дітям про біль корінного  народу, як 18 травня 1944 році з Криму був депортований весь кримськотатарський народ.

До присутніх звернулася заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова нагадала про ті жахливі події, які назавжди залишаться в пам’яті усіх поколінь.

А також прозвучав авторський вірш у виконанні Еміне Зіядін  про тяжкі випробування свого народу у період депортації.

За інформацією відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації