Міжнародний день сім’ї

Дата: 17.05.2019

Справжня цінність у житті – це рідні і близькі люди.

Родина — основа зростання здорової дитини, це світ, в якому людина навчається жити. Вона має забезпечувати їй достатні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку. Проте часто свідомо чи несвідомо, будучи в поганому гуморі, дозволяємо собі кривдити їх. Найгірше те, що такі дитячі образи залишаються в пам’яті надовго й безпосередньо впливають на майбутнє життя дитини.

Адже доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину, особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – спільна справа, обов’язок району, суспільства, держави.

Тому, 15 травня 2019 року, в  Міжнародний день сім’ї  спеціалісти Генічеського районного ЦСССДМ (далі – Центр) відвідали прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу м. Генічеськ.

Спеціалісти Центру від щирого серця висловили вдячність батькам-вихователям за те, що прийняли  на виховання та спільне проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дали кожній дитині, яка зростає у їх сім’ї, найважливіше – щастя мати родину, тата і маму, відкрили  їм своє серце, розділили з ними свою любов та душевне тепло.

На завершення зустрічі із щирими словами побажань родинам вручено пам’ятні подарунки. Справжньою винагородою стали посмішки щасливих дітей, які дарують радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні!