У селищі Новоолексіївка пройшла святкова програма, присвячена 74-й річниці Перемоги

Дата: 15.05.2019

9 травня 2019 року  у селищі Новоолексіївка пройшла святкова програма, присвячена 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

О 9:30 відбулась святкова хода  за участю представників організацій та жителів селища.  Учасники ходи одразу попрямували  на площу ім. Богдана Хмельницького (перед СБК), де о 10:00 пройшов урочистий мітинг.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять усіх полеглих у Другій Світовій війні та поклали квіти до пам’ятника «Скорботної мати»  як данину поваги і шани.

Далі святкову  атмосферу підхопило юне покоління  у концерті «Вустами поколінь»  за участю  вихованців дитячих садків «Джерельце» та «Івушка», зразкового ансамблю «Барвограй», солістів  та колективів СБК і учнів школи естетичного виховання, які подарували мешканцям  селища гарний настрій. Подарунками та почесними грамотами були нагороджені переможці конкурсу малюнків «Перемога очима дітей».

Одразу після концерту діти могли пригоститись солодкою ватою від наших шановних друзів – Церкви Християн Віри Євангельської.

О 18:00 пройшов святковий концерт « Ми йшли до тебе 4 роки» за участю аматорських колективів селища та солістів СБК.

Завершилася програма святковим салютом та народним гулянням.

За інформацією Новоолексіївського селищного Будинку культури