Відбувся звітний концерт учнів та викладачів Генічеської мистецької школи

Дата: 14.05.2019

Десятого травня в Генічеській мистецькій школі пройшов звітний концерт «Дивосвіт дитячих талантів». У цей день на сцені виступали, як початківці, так і випускники цього навчального року, а також лауреати та дипломанти  конкурсів й фестивалів різного рівня. Концертна програма складалась з 24 музичних номерів. Виконавці вражали глядачів силою голосів та майстерним володінням музичними інструментами. Зі сцени лунали твори відомих класиків та сучасних українських композиторів. Свято музики було яскравим, патріотичним та відкрило багато юних талантів.

Свою творчість слухачам подарували фортепіанні ансамблі у складі: Ольга Толчева – Анастасія Кривицька (викладачі: Л. М. Жернова, Т.А. Захарченко), Ноема Лютенко –  Анастасія Генеберг (викладачі: Т.А. Захарченко, В.Я.Лущан), Данило Лосевичев – Маргарита Курочка (викладач О.А. Шкроб), Юлія Лебедєва – Софія Довга (викладачі: Є.Г.Лебедєва, Л.М.Жернова), Софія Сафронова – Марія  Харламова (викладачі: І.В.Міжура, Н.В. Сузанська), хори молодших та старших класів (керівник О.А. Толчева, концертмейстер В.Г. Гетьман), ансамбль народної пісні «Намисто» (керівник І.І. Шапірко), Анастасія Богдан, Єлизавета Курдюк, ансамблі скрипалів молодших та старших класів (керівник Л.О. Сердюк, концертмейстер В.Г.Гетьман), ансамбль «Сонячні усмішки» у складі: Ілля Поліщук – Катерина Медвідь – Іван Ванін (керівник В. П. Сергєєва), ансамбль домристів у складі: Світлана  Козачок – Еріка Семенець –  Анастасія Радченко, партія фортепіано – Анна Соловйова (викладач Т. А. Захарченко), Євген Печніков (викладач С.В. Козачок), Ольга Толчева, Данило Жученко, вокальний ансамбль «Кубики», вокальний ансамбль «Тоніка» (керівник  Т.М.Мартинець ), Ірина Сергеєва (викладач Є.Г.Лебедєва), Олена Сібілєва (викладач та концертмейстер Н.Д.Набока), оркестр народних інструментів (керівники: А.І.Супрунов, В.П.Сергєєва), Олександр Зюзін (викладач Є.О.Козачок, концертмейстер В.А. Гак), інструментальний ансамбль (керівники: Л.О.Сердюк, Є.О.Козачок, партія фортепіано – Анастасія  Кривицька (викладач Т.А. Захарченко)) та ведучі: Ольга Толчева, Владислав Немитов, Анастасія Кривицька.

Цей мистецький захід вкотре продемонстрував, що в навчальному закладі працюють справжні професіонали, які розкривають дитячі таланти й з великою повагою  ставляться до музики. Слухачі, які заповнили актову залу, дякували за концерт та виховання юних музикантів.

Генічеська мистецька школа – заклад з багатолітньою історією, великим потенціалом та гарними традиціями.

Стати часткою дружної музичної родини може кожен охочий. 25 травня о 9:00 відбудеться прослуховування майбутніх учнів. Набір до школи проводиться з 6 років. Чекаємо всіх, хто мріє навчитися грати на музичних інструментах та співати.

За інформацією Генічеської мистецької  школи Генічеської районної ради Херсонської області