Учениця Генічеської мистецької школи серед переможців «Super Star Fest»

Дата: 23.04.2019

Учні Генічеської мистецької школи продовжують підкорювати своїм виконавським мистецтвом глядачів та журі відомих музичних конкурсів. Так, 20-21 квітня у Києві проходив ІІ Міжнародний фестиваль – конкурс талантів «Super Star Fest». У ньому взяла участь учениця Генічеської мистецької школи Олександра Белічко, яка виступала в номінації «Естрадний вокал». Разом з нею на одній сцені демонстрували свої таланти конкурсанти з Болгарії, Білорусі, різних міст України. Вокальні здібності виконавців оцінювало журі з Англії, США, Германії, України. Олександра виступила яскраво та стала фіналісткою. Додому вона привезла диплом ІІІ ступеня, кубок та подарунки від організаторів. Вітаємо Олександру та її викладача Наталю Толчеву з перемогою.

За інформацією Генічеської мистецької школи Генічеської районної ради Херсонської області