Відбулося засідання міжвідомчої районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

Дата: 17.04.2019

15 квітня 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації відбулося засідання міжвідомчої районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. На порядок денний було винесено питання «Про нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального розміру суб’єктами господарювання».

З керівниками підприємств проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо дотримання норм чинного законодавства в оплаті праці.

За результатами проведенного засідання надіслані листи до Генічеської місцевої прокуратури Херсонської області та Головного управління Держпраці у Херсонській області відповідно керівників підприємств: ПРАТ «Волна 1», керівник – Алілуєнко Анатолій Георгійович, ПП ВП «Всесвіт 3000» – Карпенко Людмила Романівна, БФГ «Ясна Поляна» – Анастасов Андрій Вікторович, ТОВ «Агростеп» – Яворський Микола Вікторович, які нараховують заробітну плату працівникам в розмірі меншому за мінімальний.