Відбувся районний конкурс дитячих театральних колективів «Мельпоменочка»

Дата: 16.04.2019

26 березня 2019 року в Генічеському районному Палаці творчості дітей та юнацтва Генічеської районної ради відбувся районний конкурс дитячих театральних колективів «Мельпоменочка» серед закладів загальної середньої освіти району. У конкурсі взяли участь 8 шкільних театральних колективів.

ГРАН ПРІ виборов театр «Березіль» (середня вікова категорія) НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3- дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради з виставою «Ще не дорослі, а вже не діти» (керівник Щербаненко І.І.).

І місце у театра «Капітошка» Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради (керівник Царьонкова Л.А.) та у театра «Березіль», (старша вікова категорія) НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3- дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради з виставою (керівник Щербаненко І.І.).

ІІ місце у театра «Прометей» Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради (керівник Ільяшенко М.А.) та у театра «Хомка» Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради (керівни Циба Н.Г.).

Журі відзначило кращий ляльковий театр Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради (керівник Сліпченко О.В.) і агіттеатр цієї школи з програмою «Генічеський край найкращий у світі» та театр «Юність» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради за літературно-музичну композицію «Пробач мені, мамо!» (керівник Гапшенко Т.М.).

Під час конкурсу було відзначено високу акторську майстерність виконавців та цікавий репертуар шкільних театральних колективів. Всі учасники і переможці були нагороджені грамотами Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області

За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного