Департамент агропромислового розвитку м. Херсон

Дата: 15.04.2019

Департамент агропромислового розвитку м. Херсон

9 квітня в Департаменті відбулась нарада «Перспективи розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та механізми державної підтримки у 2019 році».
У заході взяли участь представники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК), фермерських господарств та громадських організацій, які мали змогу дізнатись докладніше про умови участі у державних програмах підтримки кооперації та інших напрямках.
На нараді було зазначено, що з кожним роком розширюється перелік державних програм та напрямків підтримки агросектору. Так, на сьогодні державною підтримкою крім молочарів можуть скористатися СОК плодово-ягідного, овочевого напрямів, а також із заготівлі та переробки продукції бджільництва, дикорослих ягід, грибів і рослин.
Фінансова підтримка надається сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам у розмірі 70 % вартості придбаного обладнання без урахування сум податку на додану вартість, але не більше ніж 3 000 000 гривень на один сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.