Районний семінар учителів предмету «Захист Вітчизни» та фізичної культури на базі Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області

Дата: 15.03.2019

Виховання патріотичних почуттів у молоді в розрізі подій сьогодення набуває дедалі більшої актуальності. Важливо в стінах школи сформувати готовність до виконання конституційного обов’язку та удосконалення життєво необхідних умінь та навичок кожної молодої людини. З цією метою 14 березня 2019 року на базі Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області відбувся семінар учителів предмету «Захист Вітчизни» та фізичної культури на тему: «Формування вмінь та навичок військової, фізичної підготовки як необхідний чинник військово-патріотичного виховання молоді». Участь у семінарі взяли 25 вчителів району, яких гостинно зустріли з хлібом-сіллю маленькі козачата.

Відкрила семінар директор школи Мельник Антоніна Леонідівна, яка розповіла присутнім про діяльність закладу в напрямку військово-патріотичного виховання та спортивно-масових заходів. З досвідом роботи вчителів Погорілого Сергія Вікторовича, що викладає предмет «Захист Вітчизни» та Шапошник Ірини Миколаївни, вчителя фізичної культури, ознайомила заступник директора з навчально-виховної роботи Курасова Марина Юріївна.

Методист Генічеського районного методичного кабінету Ступак Наталія Сергіївна зазначила про важливість дотримання методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у закладах загальної середньої освіти району та наголосила, що головним результатом виховних зусиль має стати готовність молодої людини до військово-патріотичної діяльності. Керівник районного методичного об’єднання вчителів предмету «Захист Вітчизни» Токарєв Олексій Леонідович повідомив про вимоги щодо участі закладів освіти у військово-патріотичних заходах та проведення І (районного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

На практичній частині семінару вчителям було представлено військово-спортивний колаж: змагання «Тато, мама і я – спортивна сім’я», елементи фігурного шикування, показовий виступ з рукопашного бою та виступ спортивно-танцювальної групи «ENERGY» з композицією «Повертайся живим».

На завершення учасники семінару обмінялися враженнями, обговорили проблеми та досягнення організації заходів з військово-патріотичного виховання у закладах загальної середньої освіти району.

За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного