Привітання з 8 березня

Дата: 14.03.2019

8 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день прав жінок та миру, у цей день заведено вітати своїх мам, бабусь, сестер, доньок, подруг та колег по роботі.

6 березня 2019 року, напередодні Міжнародного дня прав жінок та миру, спеціалісти Генічеського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) відвідали дитячі будинки сімейного типу у селах Олексіївка, Петрівка та міста Генічеська, в яких виховується двадцять одна дитина.

З нагоди свята фахівці привітали та вручили подарунки, висловили побажання любові та ніжності, здоров’я та тепла кожній жінці та дівчинці. Окрім того, кожній родині були надані інформаційні буклети «Послуги районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

Діти та батьки були раді гостям, обмінювались привітаннями та щиро всміхалися, висловлювали подяку спеціалістам Центру та побажали плідної праці та порозуміння.

Це в черговий раз свідчить про необхідність таких заходів, їх правильність та результативність. Сім’ї, постійно відчуваючи нашу увагу, знають, що фахівці Центру стоять на варті інтересів їх дітей та них самих.