У Генічеському районному Палаці творчості дітей та юнацтва відбувся I (відбірковий) етап щорічного обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» за участі учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти району

Дата: 14.03.2019

Вірші Ліни Костенко – це маленькі шедеври, чисте джерело пізнання краси рідного краю. Вони захоплюють та примушують зупинитися, замислитися, знаходять відгук у серці й назавжди залишаються в душі. Творчість поетеси – то мужність і зрілість сучасної української поезії.

З метою популяризації творчості української письменниці, поетеси Ліни Костенко, творів патріотичного звучання 12 березня 2019 року на базі Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва Генічеської районної ради Херсонської області відбувся I (відбірковий) етап щорічного обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

Свою майстерність показали 57 учнів закладів загальної середньої освіти Генічеського району. Районний етап фестивалю проходив у чотирьох категоріях: «Вокалісти», «Читці», «Автори віршів» та «Художники».

У категорії «Читці» свою майстерність у виконанні віршів, уривків з віршів, які пов’язані з творчістю Л.Костенко, представили 32 учасника.

Переможцями в цій категорії стали:

Оглу Рані, учениця Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради;

Скрипниченко Тетяна, вихованка Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва Генічеської районної ради;

Королюк Євгенія, учениця Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради.

У категорії «Автори віршів» 4 учасниці декламували власні вірші за мотивами творів Ліни Костенко.

Високий рівень виконання журі відзначило у таких учнів:

Ісаєва Аміна, учениця навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

Звіряк Євгенія, учениця Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради;

Бакляк Євгенія, учениця Стокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради.

У категорії «Вокалісти» виступила Сітхалілова Есма, учениця Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради, яка виконала музичний твір на вірші Л.Костенко «Небачене побачено».

У категорії «Художники» свої ілюстрації до творів Л.Костенко представили 20 учасників, а переможцями стали:

Габрієлян Сусанна, учениця Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради;

Яворська Олександра, учениця Сокологірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради;

Сузанська Вікторія, учениця Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради.

Всі переможці отримали грамоти Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області.

Щиро вітаємо усіх переможців I (відбіркового) етапу щорічного обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

Бажаємо не зупинятися на досягнутому та подальших яскравих перемог!

За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного