У Стрілковому відбулися народні гуляння «Проводи зими – Масляна 2019»

Дата: 13.03.2019

7 березня 2019 року на центральній площі  села Стрілкове відбулися народні гуляння «Проводи зими – Масляна 2019», в якому прийняли участь    дитячий садок «Ластівка», Стрілківська сільська рада, Стрілківська ЗОШ, аматорські колективи  Будинку культури села Стрілкове, наші постійні гості: фольклорний ансамбль «Горлиця» та танцювальний колектив «Леді-Денс» Азовського сільського Будинку культури, жіночий вокальний колектив «Вишиванка» Плавського сільського Будинку культури та творче любительське об’єднання «Азовські зорі» Генічеського районного Будинку культури.На початку всіх зі святом привітали сільській голова Олександр Пономарьов, настоятель Храму Георгія Побєдоносця отець Олександр, голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов та голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов.   В продовж свята були проведені різноманітні змагання, конкурси, переможці були нагородженні пам’ятними подарунками. Також була проведена лотерея, де було розіграно 50 виграшних лотерейних білетів. Благодійний фонд Альберта Черепахи підготував подарунки для одного з конкурсів «Стовп».

Для всіх безкоштовно працювали пункти гарячого чаю, випічка млинців та польова кухня від наших спонсорів.

Організатори заходу: Стрілківська сільська рада, Відділ культури районної державної адміністрації, Стрілківській сільській Будинок культури.

За інформацією Стрілківського сільського Будинку культури