Олександр Воробйов: «Православній церкві України – БУТИ!»

Дата: 14.02.2019

Олександр Воробйов:

«Православній церкві України – БУТИ!»

Вперше на Херсонщині у Генічеському районі піднялося питання щодо переходу віруючих християн до Православної церкви України.

У селі Олексіївка 13 лютого 2019 року на зборах громади у присутності голови районної державної адміністрації Олександра Воробйова,сільського голови та представників духовенства Генічеського району,емоційно обговорювалося питання об’єднання парафіян в єдину помісну Православну церкву України.

Виходячи зі звернень громадян Олексіївської сільської ради до голови району з інформацією, стосовно розповсюдження провокаційної літератури та збору незрозумілих підписі,  настоятелем Храма Івана Богослова,  було підняте на поверхню та ініційовано до обговорення вищезазначене питання.

За результатами обговорень можемо стверджувати, що незабаром відбудеться остаточне голосування місцевої православної громади.

Під час зустрічі відчувався вплив парафіян УПЦ МП на присутніх вірян.

На сьогодні погляди громади розділилися навпіл, проте, очевидно, що процес створення Православної церкви України у Генічеському районі розпочався!