Проведено робочу зустріч з радником з політичних питань Посольства Королівства Швеції в Україні Калле Кнійвілля

Дата: 13.02.2019

В рамка робочого візиту на Херсонщину 12 лютого 2019 року відбулася зустріч з радником з політичних питань Посольства Королівства Швеції в України Калле Кнійвілля. Перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко та Новоолексіївський селищний голова Олександр Бурковський ознайомили поважного гостя з роботою Новоолексіївського центру надання адміністративних послуг, який нещодавно урочисто відкрито у Генічеському районі.

Також разом з прикордонною службою відвідали сервісну зону та КПВВ «Чонгар», де ознайомилися з матеріально – технічним забезпеченням вищезазначених об’єктів. Станом на теперішній час усі роботи з облаштування, утримання та забезпечення належного функціонування КПВВ «Чонгар» здійснювались виключно за рахунок коштів волонтерів-патріотів України.

Завдяки цим зусиллям біля території КПВВ «Чонгар» в порядку, визначеному п.9 КМУ № 367 діє зона сервісного обслуговування, яка облаштована терміналом для прийому громадян, терміналом електронної черги, є зал для відпочинку, цілодобово чергує медичний працівник та оператор. Зона облаштована торговими павільйонами, баками для сміття, облаштована пішохідна зона з освітленням і огорожею по всій території КПВВ, для виключення хаотичного руху громадян у зоні контролю.

Підтриманням порядку вздовж відрізку автодороги М-18, сполученням Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта до території КПВВ «Чонгар» займається філія Генічеська ДЕД ДП «Херсонський облавтодор» в межах власних кошторисних призначень. За межами відрізку вказаної автодороги прибирання території та вивіз сміття покладений на комунальне підприємство «Атлант – Чонгар» Чонгарської сільської ради.

відділ організаційної роботи та
з питань внутрішньої політики