Вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської та німецької мови!

Дата: 12.02.2019

З 08 по 09 лютого 2019 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської та німецької мови на базі Херсонської спеціалізована школа I-III ступенів № 27 Херсонської міської ради.

Вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Бєлєхову Анну, ученицю 11 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області та її наставника, вчителя англійської мови Чорновол Тамару Іванівну з ІІ призовим місцем!

Вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови Черняєву Анастасію та Сакевич Анастасію, учениць 11 класу навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області та їх наставника, вчителя німецької мови Санькову Вікторію Григоріївну з ІІ призовим місцем!

Бажаємо подальших яскравих перемог!

За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного