Учні Новоолексіївської школи естетичного виховання взяли участь в обласній олімпіаді з музично-теоретичних дисциплін

Дата: 12.02.2019

Учні Новоолексіївської ШЕВ взяли участь в обласній олімпіаді з музично-теоретичних дисциплін серед учнів шкіл естетичного виховання м. Херсона та області, яка відбулася 09 лютого 2019 року на базі Скадовської школи мистецтв.

У заході прийняли участь 27 учнів та 19 викладачів з 12 шкіл естетичного виховання області.

Обласна олімпіада проводилась у 2 тури.

Новоолексіївську школу естетичного виховання представляли Олена Герасимова (учениця 5 класу) та Тетяна  Нерпій (учениця 6 класу). Викладачі: Надія Кобець (сольфеджіо) та Ольга Костенко  (музична література).

Виступити у 2 турі нашим дівчатам бракувало балів. Тому свої цікаві театралізовані виступи про весільний та купальський обряди вони покажуть на шкільному концертному заході.

Згідно протоколу оцінювання наша Тетяна Нерпій отримала Грамоту за участь, а Олена Герасимова отримала Диплом «Надія музикознавства».

Вітаємо наших  учасниць та викладачів і дякуємо за плідну роботу.

Дякуємо батьків  та викладачів за підтримку у підготовці до цього відповідального заходу і за допомогу з транспортом.

За інформацією Новоолексіївської  школи естетичного виховання Генічеської районної ради Херсонської області