Про підсумки І (регіонального) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт в рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» 2018 року

Дата: 12.02.2019

Відповідно до наказу Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації  від 25 січня 2019 року №10 «Про підсумки І (регіонального)  туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт в рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» 2018 року.

Вітаємо переможців:

За напрямком «Боротьба українців проти більшовицької диктатури та військової агресії Росії»:

ІІ місце – Бєлікову Діану, Мустафаєву Едіє, вихованок гуртка  «Історичне краєзнавство», здобувачів освіти Новоолексіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (робота «Селянський опір колективізації в Україні», керівник – Аблякімова А.І.).

За напрямком «Український національний визвольний рух 1930-х років, періоду Другої світової війни та у повоєнні роки»:

ІІІ місце – пошукову групу, здобувачів освіти Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області (робота «Сім’я Вовченко – творчі особистості у добу тоталітаризму», керівник – Філенкова М.М.).

Бажаємо подальших яскравих перемог!

За інформацією Відділу освіти

та Генічеського районного