Художники Херсонщини можуть долучитися до створення виставки!

Дата: 08.02.2019

Художники та майстри декоративно-ужиткового мистецтва запрошуються до участі у тематичній виставці «Номан Челебіджихан – відомий кримськотатарський політичний і державний діяч». Пропонується відобразити історію життя Номана Челебіджихана через малюнки його портрету або створення творчих робіт за тематикою «Крим кінця 19 – початку 20 століть». Приймаються оформлені роботи різного формату й техніки виконання в любих матеріалах. Для участі необхідно до 18 лютого надіслати на адресу kulturagenichesk@ukr.net фото роботи, її опис, інформацію про автора для внесення у каталог та надати до Відділу культури саму роботу.

Відкриття виставки відбудеться 22 лютого у Щасливцевському Будинку культури, де пройде районний захід до Дня пам’яті Номана Челебіджихана – першого голови уряду проголошеної в 1917 році Кримської народної республіки, першого муфтія мусульман Криму, Литви, Польщі і Білорусі, одного з організаторів першого Курултаю, якого 23 лютого 1918 року розстріляли у міській в’язниці матроси-більшовики.

Номан Челебіджихан заслуговує на нашу повагу, адже, перш за все, він виступав за рівноправ’я всіх народів, що живуть у Криму та вітав утворення Української Народної Республіки.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном (05534) 3-51-47.

За інформацією Відділу культури Генічеської РДА