Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі Дня вшанування учаснив бойових дій на території інших держав, Дня Героїв Небесної Сотні, Дня пам’яті Номана Челебіджихана, Дня Кримського спротиву.

Дата: 06.02.2019

4 лютого 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Гульнари Бекіровой відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня Героїв Небесної Сотні, Дня пам’яті Номана Челебіджихана, Дня Кримського спротиву, в якому прийняли участь представники міської ради, керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, громадські організації.

У ході наради визначено відповідальних осіб, узгоджено концепцію проведення заходів. Зокрема, заплановано заходи з благоустрою районного центру та населення пунктів району, упорядкування об’єктів культурної спадщини та місць поховань борців за незалежність України, загиблим воїнам – афганцям, загиблим учасників антитерористичної операції на сході України, загиблим під час Революції Гідності з покладанням квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників видатним діячам українського державотворення.

Проведення у закладах культури, музеях, бібліотеках району тематичних, патріотично – виховних заходів,  виставок, фото та архівних документів.

При обговоренні членами організаційного комітету надано конкретні пропозиції щодо проведення заходів. За підсумками наради дано відповідні доручення щодо належної організації запланованих заходів.

За інформацією відділу організаційної роботи та з питань

внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації