Відбулась зустріч з представниками громадського об’єднання «Десяте квітня» та акція “16 днів проти насильства”

Дата: 07.12.2018

4 грудня 2018 року у відділі освіти районної державної адміністрації відбулась зустріч за участю представників громадського об’єднання «Десяте квітня» (м. Одеса та м. Херсон) з питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб, на якому представники цей організації розповідали про безкоштовну юридичну допомогу, інформаційну підтримку переселенцям, їх громадським та іншим неформальним об’єднанням, інформацію про актуальні програми підтримки переселенців ( соціальні, навчальні, гуманітарні тощо).

Також відбулась робоча зустріч з заступником голови районної державної адміністрації Гульнарою Бекіровою та представниками громадської організації «Десяте квітня», на якій обговорювали проект

«Правова допомога» внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад.

Роль сім’ї в сучасному суспільстві і життя людини незрівнянна за своїм значенням, ніякими іншими соціальними інститутами.

Сім’я, як основний осередок суспільства виконує найважливіші соціальні функції, відіграє значиму роль у житті людини, його захисту, забезпеченні соціалізації, формуванні і задоволенні індивідуальних потреб.

Сучасна ситуація в світі (економічна криза, нагнітання соціальної та політичної напруженості, міжетнічні конфлікти, зростаюча матеріальна і соціальна поляризація суспільства тощо) загострила проблеми сім’ї. Однією з актуальних проблем, які стоять перед сучасним українським суспільством є подолання і профілактика будь-яких проявів насильства, щодо дітей та молоді. Насильство в сім’ї – досить поширене явище в Україні.

Генічеський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює у напрямках – попередження насильства у сім’ї, популяризація цінностей не насильства у суспільстві, формування моделей ненасильницької поведінки, робота з жертвами сімейного насильства.

06 грудня 2018 року, з метою запобігання насильства в сім’ї і надання соціальних послуг особам, які постраждали від насильства в сім’ї та членам сім’ї, стосовно яких існує реальна його загроза спеціалістами Генічеського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено вуличну акцію у селищі Новоолексіївка. До участі в акції залучено Мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги постраждалим від гендерно зумовленого, в тому числі, домашнього насильства, Генічеське бюро безоплатної правової допомоги та Генічеський районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області. В рамках акції соціальними послугами охоплено 169 осіб, розповсюджено 256 інформаційно-просвітницьких буклетів.

За інформацією Генічеського районного ЦСССДМ