Відбулась 45 сесія Генічеської районної ради 7 –го скликання

Дата: 07.12.2018

06 грудня 2018 року відбулась 45 сесія Генічеської районної ради 7- го скликання, у якої прийняв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко. На сесії були розглянуті та прийняті наступні питання:

 1. Про призначення керівником Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області Люманова Л.І. на посаду директора.
 2. Про призначення керівником Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Генічеської районної ради Херсонської області Семенову Г.П. на посаду директора.
 3. Про призначення керівником Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Широку-Кобець С.В. на посаду директора.
 4. Про призначення керівником Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Мельник А.Л. на посаду директора.
 5. Про призначення керівником Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Скоблю А.М. на посаду директора.
 6. Про призначення керівником Озерянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Резніченко О.О, на посаду директора.
 7. Про призначення керівником Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Головка В.В. на посаду директора.
 8. Про призначення керівником Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Верещагу Л.В. на посаду директора.
 9. Про призначення керівником Плавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Генічеської районної ради Херсонської області Чендєву Г.В. на посаду директора.

 1. Про призначення керівником Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Бородіна С.В. на посаду директора.
 2. Про призначення керівником Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Скрипник Л.М. на посаду директора.
 3. Про призначення керівником Червонопрапорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Бондаренко О.А. на посаду директора.
 4. Про призначення керівником Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Косову Л.О. на посаду директора.
 5. Про призначення керівником Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Стрілець Т.В. на посаду директора.
 6. Про призначення керівником навчально-виховного комплексу «Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області Федосову О.А. на посаду директора.
 7. Про викладення у новій редакції додатку 5 до рішення LXIV сесії Генічеської районної ради VI скликання від 26 червня 2015 року № 789 «Про затвердження структури комунальних закладів Генічеської районної ради Херсонської області».
 8. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу. Рівненськогоміжшкільного навчально-виробничого комбінату у Генічеському районі.
 9. Про встановлення тарифу на послуги з виробництва та постачання теплової енергії для КП «Оріон».
 10. Про надання права бути орендодавцем.
 11. Про надання права бути орендодавцем Генічеській районній раді.
 12. Про прийняття коммунального закладу.
 13. Про надання дозволу на списання основних засобів.
 14. Про затвердження нової редакції статуту Генічеської мистецької школи Генічеської районної ради Херсонської області.
 15. Про погодження Плану роботи Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради Херсонської області.
 16. Про внесення змін до програми розвитку культури і духовності у районі на 2018-2022 роки.
 17. Про внесення змін до оновленої редакції Програми створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального характеру та їх наслідків у Генічеському районі на період 2016-2018 роки.
 18. Про внесення змін до програми Економічного, соціального та культурного розвитку Генічеського району на 2018 рік
 19. Про внесення змін до рішення ХХXII сесії VII скликання від 22 грудня 2017 року № 417 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 20. Про укладання договорів про передачу іншої субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів у 2018 році.
 21. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
 22. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Різне

Також перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко від імені голови районної державної адміністрації Олександра Воробйова зачитав звернення до українських моряків, в якому підтримав хлопців та побажав найшвидшого одужання пораненим.

За інформацією відділу організаційної роботи
та з питань внутрішньої політики апарату РДА