Навчання працівників сільських, селищних та міських рад, щодо подання відомостей до Державного реєстру виборців

Дата: 06.12.2018

03 та 04 грудня 2018 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Генічеської районної державної адміністрації проведено навчання відповідальних осіб сільських, селищних та міських рад за подання відомостей до держаного реєстру виборців, у зв’язку з розширенням повноважень органів місцевого самоврядування. Основна тема навчання: «Форми подання з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та правила їх заповнення».

Слухачів ознайомили з вимогами Закону України «Про Державний реєстр виборців» та основною нормативно-правовою базою щодо надання подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. Надані роз’яснення щодо правил заповнення форм, згідно Інструкції, затвердженою постановою Центральної виборчої комісії від 01 жовтня 2018 року № 484.

В електронному та друкованому вигляді надані всі навчально-методичні та  інформаційно-просвітницькі  матеріали.

За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців

апарату районної державної адміністрації