Участь лідерів учнівського самоврядування у проекті «Відкрита влада»!

Дата: 06.12.2018

Лідери учнівського самоврядування шкіл міста Генічеська 05 грудня 2018 року взяли участь у проекті «Відкрита влада», який відбувся за ініціативою Олександра Тулупова, Генічеського міського голови та Ольги Осташевської, керуючої справами виконкому Генічеської міської ради при підтримці Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області.

Метою проекту було підвищення іміджу місцевого самоврядування та політичної грамотності серед молоді міста, створення підґрунтя для формування регіональної еліти, яка розуміється на потребах територіальної громади та здатна працювати для розвитку території міста. На заході були присутні Гульнара Бекірова, заступник голови Генічеської районної державної адміністрації; Ірина Попова, начальник Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації.

Програма проекту була дуже насичена та змістовна, складалася з панельної дискусії «Орган місцевого самоврядування в житті територіальної громади міста», зустрічей учасників з міським головою та депутатами Генічеської міської ради. Це була не тільки теоретична, але й практична взаємодія. За період роботи у проекті усі учасники позиціонували себе, як активні, перспективні, творчі, турботливі та патріотичні громадяни міста.

Завершальним етапом роботи було практичне заняття: участь у розробці стратегії розвитку міста Генічеська, написання проекту.

На згадку про участь у проекті учасникам було вручено сертифікати та пам’ятні подарунки.

Відділ освіти Генічеської районної державної адміністрації висловлює щиру подяку Олександру Тулупову, Генічеському міському голові, Ользі Осташевській, керуючій справами виконкому Генічеської міської ради, депутатському корпусу міської ради, Генічеській районній державній адміністрації, Генічеській районній раді та керівникам закладів загальної середньої освіти міста Генічеська за співпрацю у підвищенні політичної грамотності учнівської молоді!

За інформацією Відділу освіти