«Дитячий барвограй» в Генічеському ясла-садку № 3 «Казка»

Дата: 05.12.2018

Розвиток творчих здібностей дітей та виховання національних почуттів починається ще з дошкільного віку.

4 грудня 2018 року в Генічеському яслах-садку №3 «Казка» комбінованого типу Генічеської районної ради Херсонської області був проведений фестиваль дитячої творчості – «Дитячий барвограй», на якому  були присутні почесні гості: Гульнара Бекірова, заступник голови Генічеської районної державної адміністрації; Ірина Попова, начальник Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації; Ірина Куницька, завідувач Генічеським районним методичним кабінетом

Генічеської районної ради; Ірина  Пислар, методист Генічеського районного методичного кабінету Генічеської районної ради.

Під час фестивалю діти старших дошкільних груп в яскравих сучасних костюмах показали себе справжніми артистами, які  жваво і весело танцювали українські народні таночки: «Часник», «Калинонька», «Вишиванка». Особливо запам’ятався та зачарував присутніх кримськотатарський танок у виконанні Асана Кадирова та Єви Ларіної. За сучасні таночки  «Ромашки» та «Флешмоб» діти отримали від глядачів бурні аплодисменти.

Усіх  присутніх вразив фінальний номер, де діти разом з вихователями  виконали пісню «Щасливі діти».

На згадку про це чудове свято діти вручили шановним гостям духмяний коровай та зробили загальне фото на пам’ять.

За інформацією Відділу освіти