«Хай ваша мужність переможе»

Дата: 05.12.2018

Патріотизм – переконання, що твоя країна

краща за інші тому, що саме в ній ти народився.

Бернард  Шоу

Юні патріоти України, учні закладів загальної середньої освіти району взяли участь у інформаційній кампанії «Дякуємо захисникам!», яку запропонував Херсонський обласний військовий комісаріат.

З цією метою в школах проведено акції: «Малюнок на фронт», «Вірш захиснику», «Лист герою». Так, останні події в Керченській протоці нікого не залишили байдужими: ні дорослих, ні дітей. У своїх листах дівчатка і хлопчики звертаються до захисників зі словами подяки, підтримки, надії і віри у мирне майбутнє. Хіба можна бути спокійним, читаючи їх! Скільки хвилювань та емоцій висловлено в цих рядках! Ось деякі з них…

«Дорогий солдате! Я знаю, що ти теж не хочеш війни, як і я. Ти захищаєш нас, своїх близьких і рідних, та всю Україну. Повертайся живим і здоровим, на тебе чекають вдома…»

«… Я ніколи не думав, що буде настільки кровопролитна війна. Тому прошу тебе: захисти нашу країну від бандитів, терористів і ворожих солдатів. Я знаю, як тобі важко в цей час, хай тобі щастить. Слава Україні! Героям слава!»

«… хочу, щоб війна скоріше закінчилася і був мир в нашій Україні!»

«… У цей важкий час ви оберігаєте кордони нашої держави, бережете наш сон і спокій, наше життя, наші родини. Ми захоплюємося вашим героїзмом, мужністю і відвагою. Ціною власного життя ви захищаєте мир, єдність і майбутнє України. Віримо, що ви переможете. Нам би хотілося, щоб цей лист приніс вам хоч трішечки тепла, щоб дав відчути любов, з якою ми думаємо про вас і віримо, що будемо жити у вільній державі, де буде мир і добробут. Нехай ваші гарячі серця, світлий розум та міцні руки бережуть нашу рідну землю!

Хочемо, щоб усі солдати повернулись додому живими.

Благослови, Пречиста Мати,

Хай ваша мужність переможе,

Усім нам ворога здолати.

Повертайтесь з перемогою! Ми завжди подумки з вами, наші захисники.

Дякуємо, що ви є!»

Всі написані листи та малюнки від дітей нашого району будуть надіслані до Херсонського обласного військового комісаріату.

За інформацією Відділу освіти