Проведено ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 07.11.2018

03 листопада 2018 року на базі Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області проведено ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь учні 5-11 класів закладів середньої освіти району.

Вітаємо переможців конкурсу:

5 клас

I місце – Левенець Євгенію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Васильєву Анну, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

III місце – Івахненко Дар’ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

Ковалевича Руслана, учня Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області.

6 клас

І місце – Зуєву Валерію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Мілосьордову Віолетту, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

III місце – Кобець Анастасію, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області.

7 клас

I місце – Сандовську Софію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Запорожченко Віолетту, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

III місце – Ходик Аріну, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

Пономаренко Валерію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області.

 8 клас

I місце – Литвиненко Анастасію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Турчину Дар’ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

Демчук Ольгу, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області;

III місце – Сіжук Вікторію, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

Русака Ярослава, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області.

9 клас

I місце – Бєлік Софію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Купаєву Сніжану, ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області;

Асанова Єльдара, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Литвиненко Дар’ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області;

Ярошевську Маргариту, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області.

10 клас

I місце – Золотухіну Софію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Оглу Рані, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

Притулу Тетяну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

III місце – Піжук Марію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

Дельнецьку Анну, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області.

11 клас

I місце – Котлярову Катерину, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Семенову Ксенію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

Зверяк Євгенію, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

III місце – Васильчука Артема, учня Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області;

Редько Ксенію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області.