До Дня визволення України від нацистських загарбників

Дата: 02.11.2018

День визволення України від нацистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини під час Другої світової війни за межі сучасної території України. На даний час у цей день прийнято віддавати данину пам’яті воїнам, загиблим у боях за визволення України, та мирним жителям, що постраждали від дій фашистських окупантів.

З метою відзначення визволення України від фашистських загарбників та 75-річчя визволення Генічеська, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні в Генічеській районній центральній бібліотеці пройшов урок пам’яті «За рідний дім, за святу Землю». До нас завітали старшокласники Генічеської санаторної школи – інтернат разом із бібліотекарем Поляковою Людмилою Миколаївною та вихователем Давидовою Світланою Іванівною.

Молодь з великою увагою слухала розповідь провідного бібліотекаря Корпун Інни Вікторівни про героїв-визволителів нашого міста, яка супроводжувалась переглядом фотоматеріалів та документальної стрічки «Визволення України», що дало можливість сформувати в учнів цілісне уявлення про розвиток подій того часу. Також старшокласники переглянули підібрану до цієї події літературу, яка була представлена на виставці нашого історичного уроку.

У висновку можна додати, що мир на землі – це безцінний дар, який завойований кров’ю наших предків. Тому ми маємо берегти його для нащадків. І коли кожен навчиться жити в гармонії з собою, наведе лад у власній душі, тоді ми зможемо побудувати добрий, безпечний світ для всіх…

За інформацією Генічеської районної центральної бібліотеки Генічеської районної ради Херсонської області