ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЙ ДЕРЖАВНОЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ГУЛЬНАРА БЕКІРОВА ВІДВІДАЛА СЕЛИЩНУ БІБЛІОТЕКУ У СЕЛИЩІ НОВООЛЕКСІЇВКА

Дата: 12.10.2018

10 жовтня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова з робочим візитом  завітала на прем’єру кримськотатарського фільму « Хидир деде»  у Новоолексіївській селищний будинок культури.  Глядачам побажала приємного перегляду нового , незвичайного, дуже цікавого фільму.

Разом з директором  районної дитячо-юнацької бібліотеки Генічеської районної ради Оленой Селівановой завітали в сільську бібліотеку , де вони ознайомились з новими книжками, оглянули нові виставкові експозиції.

Також Гульнара Бекірова  подарувала сільській бібліотеці державний прапор України, прапор кримськотатарського народу та літературу про кримських татар.

За інформацією відділу організаційної роботи

та з питань внутрішньої політики апарату РДА