В РДА відбулась обласна селекторна нарада у форматі онлайн-конференції «ТРУКОНФ»

Дата: 12.10.2018

12 жовтня 2018 року в районній державній адміністрації у форматі онлайн-конференції «Труконф» відбулась обласна селекторна нарада щодо питань здійснення функцій з реєстрації місця проживання та реєстрації органами місцевого самоврядування в реєстрі територіальних громад.

У нараді взяли участь заступник голови районній державній адміністрації Гульнара Бекірова , начальник відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату РДА Аніфє Абдуллаєва, начальник  відділу організаційної роботи  та з  питань внутрішньої політики Світлана Шворак, представник районного відділу Державної міграційної служби, керівник відділу реєстрації міської ради, а також голови сільських та селищних рад району.

За інформацією відділу організаційної роботи

та з питань внутрішньої політики апарату РДА