Напередодні Дня захисника України відбувся семінар вчителів предмету «Захист Вітчизни»

Дата: 12.10.2018

10 жовтня 2018 року на базі НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3- дошкільний навчальний заклад»  пройшов семінар-практикум з  тактичної медицини для вчителів предмету «Захист Вітчизни». Навчання з тактичної медицини проводив викладач «Захисту Вітчизни», заступник директора з навчально – виховної роботи Вівтаник Олександр Борисович.

Олександр Вівтаник, звертаючись до учнів навчального закладу, зауважив: «Це заняття повинно допомогти Вам, перш за все, подолати страх перед наданням допомоги. Почуття страху через невпевненість в своїх діях, побоювання покласти на себе дуже важкий тягар відповідальності за життя і долю помираючої людини – основна причина масової відмови від надання першої допомоги. Зняти саме цей непосильний тягар страху і невпевненості – основне завдання цього заняття. Але лише одних знань недостатньо для того, щоб успішно врятувати і зберегти життя пораненого в бою. Необхідно отримати, а точніше – навчитися практичним навичкам надання першої допомоги».

В ході семінару – практикуму учасники ознайомилися з найбільш типовими видами травм та поранень на полі бою та правилами надання першої допомоги по припиненню критичних кровотеч, відновленню дихання, розібрали базовий алгоритм роботи з постраждалим на полі бою «С.А.В.С.». Також, відпрацьовували практичні навички перекладання поранених в стабільне положення, способів евакуації та транспортування поранених з поля бою. Учасники теоретично та на практиці освоїли важливі навички надання першої медичної допомоги та евакуації потерпілих під час надзвичайних ситуацій та бойових дій.

                                                                                 За інформацією відділу освіти