У Генічеській школі естетичного виховання відзначили День музики та День вчителя

Дата: 09.10.2018

Щороку, на початку жовтня, концертною програмою в Генічеській школі естетичного виховання зустрічають День музики та День вчителя.  5 жовтня у залі цього навчального закладу зібралося багато прихильників музичного мистецтва. Зі святами всіх присутніх привітала директор Генічеської ШЕВ Тетяна Анатоліївна Захарченко.

У  цей день першокласників приймали в велику музичну родину. Під оплески глядачів вони виходили на сцену, на якій будуть виступати на протязі року. Подарунки, привітання – все радувало наймолодших музикантів.

Концертна програма, як завжди, була різноманітною. Поряд з учнями молодших класів виступали випускники та викладачі. Кожен з них  подарував слухачам приємні хвилини спілкування з прекрасним.

Слова подяки лунали від учнів вчителям за те, що виховують в них естетичний смак  та відкривають  чарівний світ музики.

На сцені виступали: хор старших класів (керівник Толчева Н.О., концертмейстер Гетьман В.Г.), Бартеньєв Данило (викладач Сузанська Н.В.), Перепросова Вікторія (викладач Козачок С.В., концертмейстер Вольська Ю.В.), вокальний дует у складі: Куцевалова Катерина та Сергєєва Ксенія, вокальний ансамбль «Тоніка» (керівник Мартинець Т.М.), фортепіанний ансамбль у складі: Захарченко Т.А. та першокласниця Лютенко Ноема, тріо скрипалів молодших класів (керівник Сердюк Л.О., концертмейстер Гетьман В.Г.), Вікторія Сімонова (викладач Лущан В.Я.), Ваврік Анна (викладач Сергєєва В.П.), вокальний дует у складі: Черновалова Анастасія та Герела Влада (викладач Шапірко І.І.), Лосевичев Данило (викладач Шкроб О.А.), Зюзін Олександр ( викладач Козачок Є.О.), Немитов Владислав (викладач Жернова Л.М.).

Глядачі дякували викладачам та учням Генічеської ШЕВ  за майстерну гру на музичних інструментах, пісні й теплу атмосферу, яка завжди панує на концертах цього навчального закладу.

За інформацією Генічеської школи естетичного виховання