Відбулись батьківські збори в Генічеській районній станції юних натуралістів

Дата: 13.09.2018

Батьківські збори — це громадський орган, який має на меті залучати батьків до співпраці з педагогами, до активної участі в житті навчального закладу, виховувати педагогічну культуру батьківської громади.

Перед початком нового навчального року у вересні поточного року в Генічеській районній станції юних натуралістів Генічеської районної ради Херсонської області проведено організаційні загальні батьківські збори батьків 300 вихованців. На зборах батьки були ознайомлені зі змістом, методикою навчально-виховного процесу в освітньому закладі , отримали інформацію про нормативно-правове підґрунтя нововведень в освіті, інструктажі з охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності.

У зборах прийняла участь начальник відділу Генічеського бюро правової допомоги Волвенко В.Ф. з питанням «Права дитини» та умовами проведення Місячника права у 2018-2019 навчальному році.

За інформацією відділу освіти