В ГЕНІЧЕСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАКІНЧИЛИСЬ ВІЙСЬКОВІ ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ 124 ОКРЕМОЇ БРИГАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Дата: 13.09.2018

12 вересня в Генічеської гірці (Арабатська стрілка) на території бази відпочинку «Генічеська Гірка» пройшов урочистий захід по закінченню військово-тактичного навчання 124 окремої бригади територіальної оборони.

Командувач Оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних сил України генерал-майор Олег Вишневський нагородив за заслуги Відмінністю голову районної державної адміністрації Олександра Воробйова.

Голова Генічеської РДА, керівник територіальної оборони Генічеського району Олександр Воробйов привітав військовозобов’язаних з закінченням військового навчання та урочисто вручив грамоти та подяки бійцям, які проходили службу в територіальній обороні.

До присутніх звернулись і керівники інших районів, а саме: голова Новотроїцького РДА Солтановська Наталя, голова Нижньосірогозької РДА Павло Павлов, голова Іванівського РДА Сергій Довбня, які теж вручали грамоти та подяки військовозобов’язаним хлопцям.

Усі побажали бійцям терпіння, удачі, здоров’я рідним та близьким.

Нагадаємо, що військові тактичні навчання проходили в Генічеському районі в с. Генічеська Гірка з 3 по 12 вересня 2018 р., в якому прийняли участь близько 300 військовозобов’язаних осіб.

За інформацією відділу організаційної роботи
та з питань внутрішньої політики