Інформація щодо надання пільг з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування

Дата: 10.09.2018

У березні 2018 року Уряд затвердив Порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 року № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах».

Документом передбачається надання замість пільг компенсації, розмір якої щорічно буде визначатись обласними адміністраціями на відповідний рік.

Розмір щомісячної готівкової виплати для надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування в Херсонській області у 2018 році складає 108,30 грн. на місяць.

Якщо орган місцевого самоврядування приймає рішення щодо надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських (крім залізничного та річкового транспорту) та міжміських маршрутах, пільги будуть надаватися готівкою у розмірі встановленому органом місцевого самоврядування, але не менше ніж 108,30 грн., а громадяни, які мають право на пільги, повинні будуть сплачувати за проїзд в повному обсязі у відповідному населеному пункті.

Розмір виплати збільшується:

Відповідно до Порядку пільги надаються для таких категорій громадян:

Органи місцевого самоврядування можуть прийняти рішення про надання пільг у готівковій формі, а можуть продовжити надавати пільги у безготівковій формі за рахунок коштів місцевих бюджетів, як це працює зараз у деяких населених пунктів Генічеського району та місті Генічеськ.

За інформацією УСЗН