Пільговик повинен повідомляти!!!

Дата: 10.09.2018

Відповідно до постанови КМУ від 29.01.2003 року №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» управління соціального захисту населення Генічеської районної державної адміністрації веде облік пільгових категорій населення та проводить відшкодування за надані пільги.

До Реєстру включають таку інформацію: загальні відомості про пільговика (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік народження, ідентифікаційний номер, адреса зареєстрованого місця проживання (або за рішенням комісій, утворених місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування, адреса фактичного місця проживання), склад сім’ї, характеристика житла), реквізити паспорта та документа, що підтверджує право на пільги, а також категорія пільговика, перелік пільг, на які він має право, інформація про те, якими пільгами він реально користується.

У разі зміни місця проживання в межах району, пільговик або його законний представник (на підставі довіреності) повинен повідомляти управління соціального захисту населення Генічеської районної державної адміністрації про це письмово.

У разі зміни місця проживання поза межами району пільговик повинен зніматися з обліку в управлінні соціального захисту населення Генічеської районної державної адміністрації за його заявою та стати на облік за новим місцем проживання.

У разі неповідомлення про зміну місця проживання пільговик не звільняється від адміністративної відповідальності.

Управління соціального захисту населення Генічеської райдержадміністрації звертається до всіх пільгових категорій про необхідність вчасного повідомлення щодо зміни адреси проживання.

У разі виникнення додаткових питань щодо надання пільг радимо звертатися за телефоном (05534) 3 33 14

За інформацією УСЗН